Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most akkor pontosan hogy is...

Most akkor pontosan hogy is van? Hány éves kortól kezdhetek el autósiskolába járni?

Figyelt kérdés

Valaki le tudná nekem kérlek írni, hogy pontosan mit hány éves kortól kezdhetek el? A KRESZ tanfolyamot, a gyakorlati órákat és a vizsgákat?


Köszönöm előre is a segítséget!

(16 éves vagyok, novemberben leszek 17)


2013. jún. 3. 17:30
 1/5 anonim válasza:
16 és fél évesen már el lehet kezdeni, a lényeg hogy a forgalmi vizsgára már be kell hogy töltsed a 17. életévedet. én így tudom.
2013. jún. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

14 évesen mehetsz AM kategóriából KRESZ vizsgára. Meg minden jogsibak van korhatára. Nézd meg (ha már annyit nem vagy képes kiírni hogy milyen kategóriát akarsz....)



GÚÚGLII!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013. jún. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első válaszolónak!

Második: igazad van, bocsánat!


B kategóriában, azaz személygépjárműre szeretnék jogosítványt. És én igenis rákerestem, autós iskolák honlapján is néztem és kérdezgettem a barátaimat is, de mindenki mást mondott, szóval nem voltam egészen tisztában azzal, hogy mi is a valóság.

2013. jún. 3. 19:41
 4/5 anonim ***** válasza:

16,5 évesen kezdheted el az elméleti részét. A KRESZ vizsgát egy kicsivel 17. életév betöltése előtt megcsinálhatod(pontosan nem tudom mennyivel, meg van szabva ez is)

Aztán amint betöltötted a 17. évedet csinálhatod a gyakorlati részét. És ebből a vizsgát.


Az elsősegélyt akármikor megcsinálhatod. Annak nincs korhatára. De jogsit csak akkor igényelheted ha megvan az is.

2013. jún. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! :)
2013. jún. 3. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!