Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi értelme a műszaki vizsgának?

Mi értelme a műszaki vizsgának?

Figyelt kérdés
Mármint nálunk minden kocsit átengednek + 3-6 ezer forintért,lehet az a legrosszabb,lerohadt,füstokádó tragacs is.Legalább az ilyen roncsokat kivonhatnának a forgalomból a közbiztonság miatt is.
2013. jún. 5. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Elvileg pont az lenne az értelme, csak hát a csúszópénz...

Rühellem mikor a farok jaszkari gyerek teker az utcában a dízeles Golffal, kormol mint a gyárkémény, ordít a kipufogó, ráteszi a kocsira a 4 számmal nagyobb kereket, de arra már nincs pénze, hogy olyan méretben vegyen rendes gumit, és jár 10 éves "egynyaras" gumival, 4 mm profillal.

2013. jún. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hajajj, hogy személyautót. Vittem már vizsgára 0 fékkel rendelkező pótkocsit és nyerges vonatót is. Ez már nagyobb baj szerintem.. ( meg az, hogy a BKV buszok is megkapják...).
2013. jún. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
azért jobb ez mint nyugatabbra pár országban ahol nem lehet megkenni őket és pár horzsolással már nem lehet átmenni.
2013. jún. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Miután elütnének egy olyan kocsival, ami lehetne közúton biztos mást mondanál...
2013. jún. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

az ég világon semmi

egy négy éves autó, amit rendszeresen szervizeltek, annak felesleges

a bontószökevények meg kenőpénzért megkapják, pedig inkább ott helyben ki kéne vonni a forgalomból

2013. jún. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vizéli László ***** válasza:
Azért kenőpénzért sem néznek el akármilyen hibát. Előző autómnál nekem is kellett mindig pár ezret pluszba fizetni. Öreg autó volt, folyamatosan minden apránként tönkre ment. Ha éreztem hogy valami nem stimm mindig megcsináltattam, viszont így is plusz pénzt kellett fizetnem műszakin. De nekem ilyeneket néztek el hogy picit magasabb volt a CO kibocsájtás a megengedettnél, megmondták mit kell kicseréltetnem hogy legközelebb ezzel ne legyen gond és megcsináltattam ha úgy volt pénzem. Világítás, kormánymű/futómű/gumi-val meg soha nem spóroltam. Számomra azért fontos volt az hogy az autóval biztonságosan tudjak közlekedni úgy hogy se a magam, főként ne másokat veszélyeztessek vele.
2013. jún. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Ismerős autója úgy átment, hogy nem volt indítható, mert még nem volt kész a motorja. Szóval helytől és kenőpénztől függően szinte bármit át lehet tolni. Az enyém sem volt tökéletes a legutóbbi műszakin, ez +5 pénzembe került, de utána mindent megcsináltattam, amivel probléma volt. Én a saját érdekemnek tartom, hogy az autóm minél jobb műszaki állapotban legyen.
2013. jún. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!