Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen nehéz az 'A1' es vizsga?

Pvmadam kérdése:

Milyen nehéz az 'A1' es vizsga?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, soha nem motoroztam, csak robogó, de azt se forgalomban, milyen nehéz lenne megcsinálni és mennyibe kerülne? és érdemes e elöször motort venni és ugy menni, vagy forditva? 170cm magas vok, az nem tul alacsony? köszi elöre is

2013. máj. 20. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát kinek mi a nehéz. De ott megtanítanak vezetni motort, elvégre azért mész oda, nem csak, hogy kapj egy papírt! A motor vásárlásának az árából azért vonj le annyit (az átírás, szervíz stb-n kivül), hogy egy jó védőruhára is teljen ! Főleg, hogy hiányos még a rutinod.
2013. máj. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én egyik haverommal csináltam akivel már több éve motoroztunk együtt. Nyilván nekünk nem volt nehéz. Sőt rutin órákon amikor el ment az oktató mert látta hogy megy, általában egy kerekezni tanultunk az ETZvel :D Mind 1 nem kell ráparázni az a lényeg.
2013. máj. 21. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!