Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel F Astra levegőcsőjén...

Opel F Astra levegőcsőjén (levegőszűrő és motor közötti) lévő repedés miatt mennyire befolyásoljhatja a motor teljesítményét?

Figyelt kérdés
C14NZ.Alapjárat van,menetközben gyorsításnál lehet észrevenni a gyengébb teljesítményt.
2013. jún. 12. 09:58
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Tisztelt szokratesz.


A te autód komolyabb,ezzel kissé bonyolultabb mint az enyém.Ebből is következhet bizonyos alkatrészeknél az árkülönbség is.De ennek ellenére már én is találkoztam olyan alkatrésszel az én autómban is elég sokba kerül.De ha cserélni kell,akkor nem sok lehetőségünk van.Különben szeretnék F Astra-ról B Vectra-ra váltani ami mondjuk 2.0 és dízel.Ezzel együtt több hibalehetőség is van,de legyünk optimisták és talán mégsem lenne olyan sok :D

2013. jún. 14. 08:39
 12/12 szokratesz ***** válasza:
Lehet más színvonalnak gondolod az omegát, ami annyiban igaz, hogy nagyobb lényegesen. Érdekes mód minden eddig általam kicserélt alkatrész szinte kabátgomb áron van hozzá. A 2000-es dizelről pedig annyit (mivel az enyémben ez van), hogy normális használat és minimális szervizeléssel sztem elnyűhetetlen. Az enyémben ellenőrizhetően 350 ezer van és hibátlanul megy jelenleg is. Olajat nem eszik, indul minden körülmények közt, keveset fogyaszt (5,5-7). Nem egy erőbajnok de 120-at kényelmesen viszi. Ha utánfutózok vele akkor is szinte ugyanúgy megy. Csak ajánlható ez a motorvariáns.
2013. jún. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!