Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Főnőkőm beépitett egy nyomkőve...

Főnőkőm beépitett egy nyomkővetö gpst a cégautókba. mivel tudnám kijátszani hogy ne lásson állandóan?

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel! Ha észreveszi, hogy nem lát, úgyis kiderül hogy simlizel
2009. okt. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
szedesd ki és dobd át egy másik autóba
2009. okt. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
lógni akarsz?
2009. okt. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Blokkolóval. Nézz körül a neten, lehet kapni pár félét, pl vatera:

[link]


De ahogy az elöttem író is megjegyezte, ha hirtelen eltűnsz, az éppoly feltűnő, mintha nyíltan furikáznál.

2009. okt. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmivel. A gps blokkolóval is az a gond, hogy ha újra lesz jel, rögtön el fogja küldeni a pozíciódat. Így vigyáznod kell arra, hogy ugyanott legyél, ahol a blokkolás előtt, mint amikor leárnyékoltad. Jobb rendszereknél a blokkolásról is küld jelet, mivel ugye ezek a rendszerek gsm kapcsolaton keresztül kommunikálnak a központtal. Így be kell szerezned egy gsm blokkolót is. Ahogy megszűnik a jel, néhány percen belül üzenetet fog küldeni, és akkor majd a főnököd jól rádtelefonál, hogy hol a p.csában vagy :-)

Ha kiszerelteted, arról is jelet fog küldeni, naplózni fogja, hogy szabotázs történt. Ha az akksit kiveszed, ugyanez.

Kicsit összevissza, amit írtam. Azért érthető?

2009. okt. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

A km órát kifelejtettem. A megtett kilométereket is naplózza.

2009. okt. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bőséges infókat nektek,ugylátom nem csak én járok ebben a cipőben..csak azt nem tudom hogy irtátok hogy a gsmen keresztül is küld jelet,ez a gsm egy másik rendszer ami a mobilra van rávezetve vagy ez a gpsen belüli gsm rendszer,?és mondjuk ha blokkolom és egy óra mulva ugyanoda megyek vissza,ismét jelet engedve akkor azt hogy fogja jelezni nála a gps naplón?
2009. okt. 10. 19:32
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

17:08-as vagyok

Szóval a gps rendszer az egy dolog. Az a rendszer képes meghatározni a helyed, de ezt a helyzetmeghatározást ugye valamilyen formában el kell juttatni a központba, ahol a különböző információk felkerülnek az adott autóhoz. Ezt gsm hálózaton valósítja meg az eszköz, ami ugyancsak be van építve az autóba.

Nem akarlak elkeseríteni, de ez a rendszer sokkal összetettebb, mint azt gondolod. Képes például naplózni, hogy mikor történik ajtónyitás, hányszor és mikor gyullad ki a féklámpa, történt-e gyújtás levétel és még sorolhatnám. Úgyhogy ha a gps-t le is árnyékolod, akkor is látni fogja a főnököd, hogy történik valami az autóval, csak azt nem látja majd, hogy hol.

2009. okt. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ez nagyon kemény!!!!!!!!!!

nem volt szándékomba lógni,csak elszomorit hogy egy jol termelő munkaerőt miért kell ilyennel megalázni...köszönöm mégegyszer!!!!!!!!!

2009. okt. 11. 17:20
 10/13 anonim válasza:
100%
Szia! Egy barátomnak szintén ez volt a gondja, három éve van az autó beépítve neki.Ö neki azt javasoltam,hogy használjon egy másik autót akkor amikor elakar tűnni ezt általában már előre tudja.Olyankor mindig fel hív és érte megyek engem kitesz és ő elintézi a dolgát azután értem jön és én viszem vissza az autójához.három év alatt még nem dőlt meg egyszer sem.Szia sok szerencsét kívánok!
2009. okt. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!