Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Főnőkőm beépitett egy nyomkőve...

Főnőkőm beépitett egy nyomkővetö gpst a cégautókba. mivel tudnám kijátszani hogy ne lásson állandóan?

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 15:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%
ha ugyanolyan energiával végeznétek a munkátokat, mint amekkorával azon agyaltok, hogy miképp lehetne lógni, akkor sokkal sikeresebbek lennétek és sokkal jobban meg lennétek fizetve.
2009. okt. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 AttilaLIX válasza:
0%

Szeva mindenki , aki eme érdekes olvasmányok közt olvasgat.

Engem főképp az egyik cikk szava rázott meg ( "megalázás"),és főképp ezért ragadtam billentyűt !!

Sajnos az egészségkárosodottak segélyét kapom kb 7 év óta. Mostanában jöttem rá,hogy elektroszmoggal mérgeznek , vagyis 7 év óta a telómonn a GPS , vagy tudja a teremtő,hogy mijen lehallgatás , vagy hasonló mérgezését alkalmazzák ellenem !! Szerintetek ingatlanomon (kertes ház) belül alkalmazhatok e mobilblokkolót !? Ennek működését (mert nem folyamatába akarom használni , csak akkor , ha a spiclisereg tagjai néha idecsörtetnek) betudják e mérni ? Tudnotok kell : Sajnos egészségem javulását ezek húzták keresztbe , ugyanakkor ők igazságtalannak tartják , hogy ithol alkalmi feketemunkát kell,hogy csináljak , mert a szartsem érő segélyük nemalkalmas a mindenkori megélhetésre !!! Az alkalmi munkám kb + 30ezret jelent , de ez lehet ettől kevesebb is , könyörgöm,hogy adózzak,ha a segélyemmel együtt a havi ft-om kb 40ezer !!!??? Biztos vagyok abba , hogy szavaimból kikövetkeztettétek a MEGALÁZÁS szót !!1983 óta dolgoztam betegenn (8db gerincsérv), összesen ezidáig 32 év munkaviszonyom van , jelenleg az aljas politikus még ezt is megszüntette : ROKKANTNYUGDIJ , de még ezt az intézményt is !! Ugye érzékelhető a MEGALÁZÁS jelentősége. Mostmeg agyon mérgeznek a saját telómmal , és eközben TILTJÁK ennek müködésképtelenné tételét !!! Ugye a politikus = GYILKOS e világban !!??

Tehát a kérdésem mégegyszer , betudják e mérni a blokkolót , és ingatlanon belüli használatáért milehet a büntetés ?

Vidámságot kivánok mindegyőtöknek , ha tudtok válaszoljatok , hali.

2016. júl. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Gilderon válasza:

Hali!

Nekem is van nyomkövető a kocsimba és giga jó! Esélytelen hogy kijátszd, másodperc alapon nyomon tudom követni hogy mikor hol jártam, hónapokra visszamenőleg is akár. Térképen látszik pontos idővel még az is ha csak egy métert is arrébb áll valaki a kocsival (és naplózva van, tehát egy hónap múlva is végig tudok nézni minden útvonalat ) stb... ha ilyen van a kocsidba akkor bármi simlizés azonnali kirúgást vonhat maga után... gondold végig megéri e.

2016. dec. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!