Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson füstöl és gáz nélkül...

Lifestealer_HUN kérdése:

Simson füstöl és gáz nélkül leáll! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Most újítottam simsonomat (s51N) csapágyaztam szimeringztem. Amikor összerakás után beindítom, beindul faszán csak baromira füstöl és köpi az olajat a kipunyíláson a henger. Továbbá gázt huzom neki életre kel és megy de ha nem adok gázt leáll egyből! Kuplung oldali szimeringet kicseréltem mégegyszer de még ugyanazt csinálja. Blokközépbe klingerit tömítést végtam, faszán illeszkedik, nem értem mi lehet a probléma.

2013. jún. 18. 13:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Főtengely kopottságát ellenőrizd a tömítőfelületnél, ellenőrizd hogy a szimering megfelelően illeszkedik-e a blokkfélbe, beperelésnél nem gyűrődött-e fel valahol a széle.

Valamint a blokkfelek között nem szivárog át a forgattyús házba az olaj?

2015. jún. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 solyom123 válasza:

Hú ez tavalyi probléma volt,de meg oldódott szinte következő nap..

Hiba az volt,hogy a hajtómű oldali és a csőtengelyen lévő szimeringet össze cseréltem... :)

2016. jún. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Nem gazdag László válasza:
2017. febr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!