Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üresbe miért pörög fel a 51...

Üresbe miért pörög fel a 51 simson?

Figyelt kérdés
15 - 20 perc motorozás után (jól bemelegszik a moci) az Alapjáratom ugy felpörög hogy a simson majdnem felszáll csak a gyújtáskapcsolóval tudom leállítani,már menet közben is elkezdi pl kettesbe kihúzom és a fordulat néha nehezen áll vissza,a karbim kipucolva de viszont meleg, leállás után a benzincsőbe látszanak a levegőbuborékok (ezt nem tudom hogy normális-e)lendkerék alatt van egy kis minimális olaj tehát nem mondanám csont száraznak,hidegen semmi gond vele kb15 perc és akkor kezdi a műsort,ha van ötlet akkor jöhet a segítség előre is köszi!

2013. jún. 18. 19:49
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
amit most kivettem az 20x47x7 méretű gondolom akkor ilyen kell bele!?
2013. jún. 19. 11:30
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha az van ráirva,akkor igen-mondjuk másra emlékeztem,de persze régen volt már ilyen motorom . Viszont hízik a májam,hogy igazam lett :D:D:D:D
2013. jún. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Jaja tanul belőle legalább más is,megyek veszek egy újat kicserélem aztán majd írok hogy mi lett a végkifejlett:) !
2013. jún. 19. 11:39
 14/18 anonim ***** válasza:

Csak a virtuális májad hízhat ! :)

De kaptál egy piros pontot :)

De ha nem szimeringes lett volna akkor meg nekem lett volna igazam ,és akkor nekem hízhatna a virtuális májam.De ezzel semmi gond nincs mert tényleg van amikor tanulhat az ember valami kis apróságokat.Nekem Mz volt szimeringes,,,, de az más tészta ezek szerint :)

2013. jún. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Kicseréltem és jó lett (jobb lett mint ezelőtt) kb félóráig motoroztam, majd egyszer megálltam a motor kipörgött magától mint azállat majd a henger elkezdett kurv@ hangosan csörögni,szerencsére nem voltam otthonról messze aztán lassan haza pöfögtem vele leállítottam,majd mikor újra berúgtam megint csörömpölt a henger,később 10 percre rá megint beindítottam és nem csörgött a henger a gyertya kormos és az alapjáratom is eltünt,na mi lehet vele???Miért csörgött a henger?
2013. jún. 19. 17:47
 16/18 anonim ***** válasza:

Ha a henger csörög akkor fúrni kell.Most hogy nem szív falsot így nagyobb erő dolgozik benne,de aztán lehet hogy rosszul gondolom.

Biztos a hengered csörög,mert csomó minden szokott még csörögni.

2013. jún. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Igen a henger csörög pont így mint ebbe a videóba:

http://www.youtube.com/watch?v=osfAPOp-Iio

Annyi hogy az én csörgésem ettől élesebb ,akkor csinálja főleg mikor a fordulat csökken (pl kettőbe kihúzom majd gáz elenged),de nyomja néha menetközbe is ,mióta ez a csörgés előjött(biztos mert a szimeringet kicseréltem és jó lett :) )azóta alapjárat eltűnt,de ennek ellenére jól megy a motor de nem merek vele megtenni 2km-nél többet nehogy tolni kelljen vagy nagy baj legyen!!!remélem vki segít:) (Egy elhanyagolt motorrol van szó)

2013. jún. 20. 19:07
 18/18 A kérdező kommentje:
Nos kapott új gyűrűt (elolvastam az összes szakirodalmat:))a dugó és minden jó lett (óvatosan húzom neki),azért nem furatom mert jó erőben van a gép és a hengert is rendben találtam,ha úgy érzem hogy gyengülaz új gyűrű miatt akkor majd megfuratom ,köszi mindenkinek a segítséget!!!
2013. jún. 24. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!