Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik motort érdemesebb...

Melyik motort érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

Üdv!!

Szerintetek milyen motort lenne érdemes megvenni ? Tetszenek a Yamaha Aeroxok 70 cc / 125 ösök közül pedig az Aprilia Rs 125 rotax. 50 est már nem akarok , nem tudnak újjat mutatni.

Viszont az a bökkenő , hogy az Aerox sokat eszik .. ( stage 6 srteet race henger , 17.5 karbi stb ) Gondolom enne egy 6 litert.

Az rs és 2T társai pedig lehet hogy ugyanennyit fogyasztana , de viszont ahhoz kéne még jogsi , meg 400 k alatt nem éenne érdemes venni , rendszám nélkülit meg nem vennék. És drágák lennének hozzá az alkatrészek , viszont biztos jobb lenne vele menni mint a Roxal , de azok is tetszenek.


Tudnátok érveket és ellenérveket írni ?!! Köszi a válaszokat.

Szevasztok!



2013. jún. 18. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:

400k az mi?

Magyar vagyok,én csak a Forintot számolom...

Szerintem ha valami újra vágysz akkor ne szórakozz és csináld meg a nagymocira a jogsit,és vegyél egy normális köbcentis motort.a 125ccm-mel az a baj hogy váltókategória ,nyúzza mindenki a kis gépet,és annyira nem megbízhatóak,és az élmény nem olyan mint legalább egy 250-es gépen.

Ha nincs úgy pénzed ,vannak motoros iskolák ahol részletre is leteheted.

2013. jún. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jaja igaza van az elsőnek nem olyan nagy lépés az 50ccm-től jó erősebb de nem sokkal meg a végsebesség sem olyan sokkal több meg még ráadásul elég hülye hangja van mint ha egy szúnyog közlekedne
2013. jún. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nincs sok külömbség egy 50 és egy 125-ös között.
2013. jún. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocskoros szőrőstalpú!!!
2013. jún. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azért van különbség Aprilia Rs 50 és Aprilia Rs 125 között nem is kicsi , tudom próbáltam már őket.

Igen igazad van , ez tényleg problem , hogy 125 2T-et. Agyonragyilkolák , húzzák neki és ha kifogok egy ilyet nem lesz olcsó mulatság ... Főleg ezekre az olaszokra kell ám költeni rendesen.

Aprilia Rs 50 em volt , de meguntam , ugye előzéskor hiányoztak a pacik. 400k egyébként 400.000 Ft-ra gondoltam , rövidítek. Köszönöm a válaszokat.

2013. jún. 19. 13:20
 6/8 A kérdező kommentje:

A 2. válaszólónak csak annyit mondanék , hogy nincs szebb egy 2T hangnál . :) Ja meg azért az 50 es ment kb. 110 km/h-t. A 125-ös sport pedig elmenne 160-170-et. És az utazója pedig 120 ez az ami kéne legalább.


Gondolkoztam pl. 125-ös Yamaha Wr 4T-ben , jó mert keveset eszik 3 L/100 , de viszont 120 a vége , az utazó kb maradna annyi mint az 50 esnél .

Nagymotort nem szeretnék , 125 ös megtenné nekem.


[link]


szerintetek ez ? megérné? Lepapíroztatnám. Kb mennyibe kerülne ?

2013. jún. 19. 13:24
 7/8 anonim ***** válasza:

cagiva sem, jobb az apriliánál.

Amúgy ha tényleg 6000km van benne akkor az nagyon jó.Nézd meg ha megvan kopva a tankja a lábtartója ,esetleg a gázkarnál,vagy a gumiknál,akkor akkor azon visszatekertek.

6000km az semmi.Én egy nyár alatt bőven legurulok ennyit.Szal tényleg tip topnak kell lennie.Viszont nem tudom ha vigyázol rá és nem téped akkor lehet hogy jó motor és megbízható(de csak lehet).

2013. jún. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem eléggé valószinű , hogy visszatekerték... 2005 óta 6000 km az rohadt kevés , meg akkor tuti nem 320 ezerért adná , vagy nem tudom.
2013. jún. 20. 01:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!