Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek miért csinálja...

Szerintetek miért csinálja ezt s Simsonom?

Figyelt kérdés
Nah Szóva, az van hogyha felmelegszik a gép akkor egy adott fordulatszamnal elkezd egy kicsit lehörögni de hogyha csutkára meghuzatom akkor nem csinálja. Csak olyan közepes fordulatnál. Ez van alapjarat után is. Szépen ketyereg alapjaraton (mindig) de ha melegen el akarok indulni akkor la gázt teljesen ra kell adni egy par másodpercig lehorog Utána meg megy (csak melegen). Tényleg minden jo rajt csak ez nem. Elsőre indul meg minden csak ez a hiba. Szerintetek mi lehet ? Köszönöm

2013. jún. 19. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát a simónál általában két dolog lehet: vagy gyujtás,vagy karburátor probléma.Vagy nincs benne már kompresszió,de az gondolom észreveennéd.
2013. jún. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Minden jo rajt, szépen megy, nem erőtlen csak ez az egy baja van.
2013. jún. 20. 09:24
 3/9 anonim ***** válasza:
menyire melegszik a gyertya? most volt ismerősömnek is problémája vele, szar volt a trafója, indult még, de a gyertya iszonyat mód melegedett, és ha a meleg gyertyát kivettem raktam bele újjat pöc röff indult, szerintem próbáld meg új trafóval meg egy 220-as isolátor gyertyával
2013. jún. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Érdekes ez a cuucc.Lehörög? Ez vagy túl sok benzin vagy túl kevés,mivel ráhúztad a gázt és jobb akkor eltudom képzelni hogy kevés a nyál.Ezt úgy tudod ellenőrizni hogy nagyobb főfúvóka kellene e bele hogy melegen ráhúzod a szivatót,és ha jobban megy akkor nagyobb főfúvóka kell bele,ha lehörög akkor jó minden,akkor más baj lesz.

Basszus,lehet hogy nincs jól beállítva a benzinlevegő keveréked a karbin.A lényeg:A levegő csavart addig állítgatod amíg el nem éred azt a holtpontot ahol legmagasabb lesz a moci fordulatszáma,ha ez a pont megvan akkor egy negyed csavarással betekered ,majd hozzá állítod az alapjáratot.Ha tiszta a karbid és jó a légszűrőd akkor semmi gáznak nem kell lennie.Ha ezek után is gázos akkor lehet hogy túl alacsony az úszószint a karbiban bár nem hinném hogy ezzel lenne a baj.Majd sok sikert!

2013. jún. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én szerintem sokat kaphat mert ha tolom neki rendesen akkor nem hörög le, meg fekete a gyertya nem barna. Ilyenkor mi a teendő? Súber ?
2013. jún. 22. 10:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Súbert lejebb akasztod,esetleg afőfúvókát cserélhetd kisebbre ha nem gyári méret...
2013. jún. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még valami ha sokat kap akkor jobban füstöl...
2013. jún. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát ha húzom neki akkor eléggé füstöl. Ha lejjebb teszem a súbert akkor kap kevesebbet?
2013. jún. 22. 13:28
 9/9 A kérdező kommentje:
És mekkora a gyári fuvoka méret S51re? Két csavaros karbim van
2013. jún. 22. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!