Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen hiba lehet ez? (Suzuki...

Milyen hiba lehet ez? (Suzuki Swift sedan)

Figyelt kérdés
Mentem hazafelé és teljesen leállt a kocsi mintha kulccsal állítottam volna le. Indításra nem reagál meg se nyekken, ha a kulcsot bele rakom sípol ahogy szokott viszont ez nem marad abba akkor sem ha gyújtásra rakom ez előtt abba maradt. Én úgy gondolnám hogy valami a gyújtáskapcsolóval lehet ti mit gondoltok, vagy ennyiből még nem lehet kitalálni?
2013. jún. 21. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért nézd meg a akksit nem-e döglött be, a biztosítéktáblát, a elektromos vezetékeket, nincs-e valahol probléma, ha ezek jók akkor biztos, hogy valami a gyújtáskapcsolónál nem kerek, így legalább meglesz a hiba forrása.
2013. jún. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!

Megnéztem a biztosíték táblát aksit le ellenőriztem itt minden oké volt. Sajnos az elektromos vezetékeket nem tudom hogy hogyan nézhetném át annyira nem értek az autóelektronikához amúgy nem áll távol tőlem az elektronika mert azt tanulom. A választ köszönöm még egyszer remélni tudom csak hogy nem komoly a baj mert egy gyújtáskapcsoló az elég húzós:s

2013. jún. 21. 19:35
 3/4 A kérdező kommentje:
Ó fenébe az aksinál nem néztem meg a biztosítékot (nem tudtam hogy ott is van) az volt kiégve 500ftos csere volt és minden oké:)
2013. jún. 24. 16:33
 4/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk az más kérdés hogy mitől éghetett ki.
2013. jún. 24. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!