Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kocsi rettenetesen füstöl....

Kocsi rettenetesen füstöl. Mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Nem a mienk a verda, és ez a gond. Egy régi VW Golfról van szó, hatalmas fekete füstfelhőt ereszt ki, és rendszeresen jár az utcában. Durvább, mint 10 kamion, utána percekig nem lehet kimenni.

Nem tudom, mit tankol az illető, de ez már így sok. Ráadásul direkt csinálják, van, hogy többször egymás után oda-vissza járkál, és vigyorog benne két balfék, amikor látják, hogy köhögök.

Hívtam már a zsarukat, rendszám is megvan, de azt mondták, sokmindent nem tudnak csinálni, max igazoltatják. A forgalmit nem vonhatják be.



2013. jún. 23. 16:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

"mert sok az építkezés"

Oké, de mondjuk egy többlakásos társasházat egy vállalkozó épít, aki hétvégén nem dolgoztat, tehát azzal nincs semmi gond.

Ha a szomszéd hétvégén is építi a házát az is rendben van, hiszen akkor van rá ideje, és annak különben is záros határidőn belül vége lesz biztosan. Azzal sincs gond.

Fűnyíróval, flexszel, egyéb házkörüli géppel sincsen probléma, mert ahogy írtad, itt is normálisak a szomszédok, reggel 8-9 előtt nem indítja be a fent említett eszközöket. Vagy aki igen, annak műhelye van, és azért nem zavar senkit.

De az szerinted a tűréshatáron belül van, hogy egy fatelep (mert az, igazad van, a tüzéptelep más) miatt az egész család hetekig (!) szombaton és vasárnap is hajnal 5kor kel (nem viccelek, tényleg így volt!!), akaratán kívül? Ráadásul nem madárcsicsergésre, hanem a 40 tonnás kamionok tolatásakor felhangzó sípolásra illetve dízelmotor-dübörgésre, vagy éppen "szedd alá balra Józsi, b*zmeg" teli torokból történő üvöltésére. Édesapám is hajtotta, hajtja a mai napig a pénzt, többek között szombatonként bazi korán kel, hogy időben felérjen a fővárosba piacra. Neki azért járna egy kis pihenés mondjuk vasárnap reggel, nem? Főleg, hogy ő odafigyel másokra. Mert péntek este kinn hagyja az autót, hogy ne kelljen a garázsajtót becsapni, mert iszonyat hangos, és hajnali nagyon korán nem akar senkit felverni vele.


Az empátia pedig nem arról szól szerintem, hogy csak nekem kell együttérzőnek és alkalmazkodónak lenni. Mindkét félnek hajlandónak kell mutatkoznia a kompromisszumokra. Különben ha azt látom, hogy mindig csak én tűrök, akkor az én agyam is elszáll.

2013. jún. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"De a lepontozás az nagyon megy."

Miért gondolom azt, hogy oka van? :)


"Nem is értem miért süllyedtem ide, hogy egyáltalán válaszoljak nektek, de mindegy most már, így alakult."

Csodálom, hogy ezért nem mi vagyunk a hülyék. Elvégre itt mindenki hülye, csak te nem! :)

2013. jún. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 T5- ***** válasza:
0%

""egy két hülye, (az a réteg akikkel tele van ez az oldal, akik itt teszik fel a hülye kérdéseiket)"


Ennyit az öngólról, meg hogy beledőlsz a saját kardodba dumáról. Itt elröhögtem magam, majd elgondolkodtam, hogy érdemes-e ilyen elmeháborodott ember válaszát olvasnom."


Szerinted én hány kérdést tettem fel? Válaszoltam, te majom! Kérdés válasz közt különbség megvan? Öngól! 3:0 Nevetni meg max. magadon nevethetsz ezért (meg én rajtad), és tudtam, hogy ráharap valamelyik, pont azért írtam, vedd már észre, hogy úgy játszok veled ahogy akarok :-)


És ne egy fél mondatot ragadj ki a kontextusból hanem értelmezd a szöveget (lepontozás). Ez ha jól emlékszem általános iskolai tananyag. De majd biztos eljutsz odáig is. És nem mindenki hülye rajtam kívül, csak te meg a hozzád hasonlók. Többire már válaszoltam, nem jártatom a szám feleslegesen. Nem a lepontozás tényével van bajom, mert lesajnálom, hanem magával a gyerekességgel ezzel a mentalitással.


Na eddig jól elszórakoztam veletek, most már untattok, én tényleg leszálltam a témáról, meg amúgy is unom már a pötyögést, legfeljebb megcsörgettek. Ha gondoljátok még civakodjatok egymással. Szerbusztok gyerekek.

2013. jún. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Szerinted én hány kérdést tettem fel? Válaszoltam, te majom! Kérdés válasz közt különbség megvan? Öngól! 3:0 Nevetni meg max. magadon nevethetsz ezért (meg én rajtad), és tudtam, hogy ráharap valamelyik, pont azért írtam, vedd már észre, hogy úgy játszok veled ahogy akarok :-)


Egyszerűen bitang hülye vagy. Totál mindegy, hogy kérdezel, vagy nem, akkor is itt vagy! Úgy játszol velem, ahogy akarsz? Nem ezt veszem észre. :) Sajnos EZZEL a mentalitással van baj, nem a többi három-négy válaszadóval. El kéne gondolkodni, hogy nem veled van-e baj, ha szerinted mindenki hülye, csak te nem!


UI: SzerVusztoknak szokás írni, ennyit arról, hogy kinek kéne "eljutni" az ált. iskoláig. Tudod nem mindegy, hogy miért nagyképű egy ember. Van, akinek van rá oka, van, akinek nincs. Te utóbbiak csoportjába tartozol.

2013. jún. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!