Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G 1.7 DTI nehezen...

Koleszár András kérdése:

Opel Astra G 1.7 DTI nehezen indul, vagy be se indul 1 napig. Mi okozhatja ezt a hibát?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Olyan kérdésem lenne, hogy vettem tavaly októberben egy 2000-es évjáratú Opel Astra G 1.7 DTI-t.

Körül belül 2 hónapja játssza azt, hogy hidegen beindul mindenféle erőltetés nélkül, megyek vele 5-6 km-t leállítom 10 percre rá ujra indítani akarom, de ekkor már sokkalta nehezebben indul, 2 - 3x kell ráindítani meg néha kis gázt is kell nyomni.

tegnap 20 percig szórakoztam vele, de nem tudtam beindítani, másnap reggel meg azonnal indult mintha semmi baja sem lenne.

Mi miatt lehet ez?

Válaszokat előre köszönöm


2013. jún. 24. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
ha hidegen jól indul melegen meg nem az adagolóhibára szokott utalni, mindenesetre vidd el egy szervizbe ahol értenek is hozzá ők biztosra megmondják:)
2013. jún. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az adagoló nagynyomású részén a dolgok elérték a kopási határt és nem állít elő elég nagy nyomást, hogy pöccre induljon a gép.

Ebből bizony adagolófelújítás lesz. Lehet húzni-halasztani de felesleges, már csak rosszabb lesz.

2013. jún. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. jún. 25. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!