Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri még első autónak venni...

Megéri még első autónak venni kettes golfot?

Figyelt kérdés
Arra gondolok itt, hogy igaz, hogy jó autók, de az idő már rajtuk is eltelt és nem annyira megbízható mint régen. Vagy még megéri venni? Fontos kezdő autónak, hogy ne hagyjon ott úton-útfélen.
2013. jún. 25. 04:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább már GOLF III. Fiatalabbak is, már találni klímásat, SDI-t, TDI-t akár VR6-ot :)
2013. jún. 25. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi :) mennyire jók a 3 as golfok?
2013. jún. 25. 06:17
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Ha rendben volt tartva, és nem sufni tuningra volt használva, akkor jól lehet velük járni. Arról nem beszélve, hogy egy gyári állapotú, keveset futott (most ne 100e km-re gondolj, hanem minimum a duplája), és szépen egyben lévő darab még ma is jól néz ki.

A megbízhatósága pedig az addigi tulajtól függ. Ha ő odafigyelt rá, akkor ez is van olyan megbízható, mint a 3-as Golf.

250-300 ezer körül már olyanokat lehet találni, hogy megszólal.

2013. jún. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én nem vennék ilyet. Már nagyon öreg, kényelmetlen, kevésbé biztonságos, mint egy ami autó.

Persze attól is függ mire kell. Munka miatt rendszeresen több száz km-t pályázni, vagy csak a kisvárosban hetente kétszer elmenni erre-arra pár kilométert.

2013. jún. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Nem, tál bablevest nem érnek már ezek az autók. 3-as is kiöregedett. Ha mindenképp Golf kell, akkor legalább 4-es.
2013. jún. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem havi olyan 500kmre kellene. Első autónak rohangálni erre-arra.
2013. jún. 25. 20:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem igen,de csakis benzinest,legjobb az 1.6!

A dízelek már kihajtott béllel épphogy élnek és havi szinten gondjuk van,a nagyobb benzines meg többet eszik és drágább az alkatrész,főleg a GTI esetében.

És persze a rohadásra figyelni,mert a karosszéria munka drága! :)

2013. jún. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2013. jún. 26. 15:03
 9/10 anonim válasza:
Moti hülyeséget beszél. Nekem 3as GTi-m van. 2.0 8v és városban ha padlón járok vele úgy eszik 10et.. Meg hogy drága hozzá az alkatrész?! ugyan.. 20 ezerért vettem 4 ajtót hozzá. 3as golfokhoz már pont hogy olcsóbbak.
2013. okt. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenki itt a 3as golfot hajtja a kérdés pedig a 2-es volt. Megéri megvenni ha rendezett és megvigyázott állapotú, ha meg nem és van pénzed felújítani és nem sajnálod rá akkor is megéri, de te tudod. Én is 1-2-es golfot fogok venni ismerősömből kiindulva akinek a golfját jobban megnézik mint a haverjáét akinek van egy 5-ös golfja. Na ez a nem mind1. Veterán lassan az igaz megbízható ha rendben tartod ennyi. Ha engem kérdezel a kerek lámpa jobb mint a 3-as golfé de az tény hogy a 3-as nagyobb. Azt vegyél amit szeretnél, ne azt amit mondanak. ;)
2014. okt. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!