Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mz ts 125 alapjárat beállítása?

Mz ts 125 alapjárat beállítása?

Figyelt kérdés
Hiába állítok a csavaron nem akarja az igazat. Olyan a karbi, hogy levegő állító csavart nem is látok rajta. A gázon is állítottam már eléggé kivan tekerve. De semmi jó.

#MZ #Mz TS 125 #alapjárat beállítása #mz ts 125 alapjárat beállítása
2013. jún. 26. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát először tekerj be mindent teljesen. Levegőt is a lehető legkevesebbet kapjon. Aztán az alapjárati csavart előírásnak megfelelően ki(1,5 fordulat?) és próbáld indítani. Ha nem indul adj egy kis levegőt. (ha mással ne ma tollantyú állításával)
2013. jún. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az okés amit leírtál. Nekem ilyen karburátorom van de ezen csak 1 csavar van. [link]
2013. jún. 26. 13:37
 3/11 anonim ***** válasza:
A levegőszintet a gázbovden állításával módosítsd. (így az egész tollantyút emeled és levegőt is többet kap így)
2013. jún. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jah értem. Hát ez is új nekem. Most az a baj, hogy eléggé kivan csavarva mind a kettő. Tegnap áttakarítottam pedig nem volt alapjárat. Szerinted mi lehet a baja?
2013. jún. 26. 14:09
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát én is szenvedtem már régebben ilyen karbival.

Próbáld úgy hogy húzol egy nagyon pici gázt és állítsd be úgy az alapjáratot a csavarral. Ha ez megvan akkor olyan pozícióban "rögzítsd" a tollantyú alsó helyzetét.

Hátha bejön.

De okozhat még gondot a szívató is. Az zár rendesen?

2013. jún. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt még nem néztem. Megnézem akkor azt is. Aztán ha van valami akkor írok neked, mert látom te igen otthon vagy az mzékbe. De napok kérdése és én is:D Köszi a segítséget!!!
2013. jún. 26. 14:41
 7/11 anonim ***** válasza:
Az túlzás hogy otthon vagyok MZ téren, de küzdöttem már MZ üzemképessé tételével :D
2013. jún. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

heeegany:

Nem a gázbowden állításával állítunk alapjáratot,mert az csak a gázbowden holtjátékának beállítására szolgálna.

Főleg azért mert ha kormányoz változó lesz az alapjárata


kérdező: ha netán lenne másik karbid akkor próbáld fel,

amúgy be lehet az ilyen egy "csavaros" karbikat is állítani, de ha nem oldódik meg akkor más gebasz is lehet

2013. jún. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Okké! Akkor hogyan tudnám beállítani ennél a fajta karbinál, mert csak ez van?
2013. jún. 26. 15:59
 10/11 anonim ***** válasza:

"Főleg azért mert ha kormányoz változó lesz az alapjárata"

Na ezt fejtsd már ki nekem bővebben. Mert egy normális motornál ilyen nincs. Tudod jobb helyen úgy van elhelyezve a bovden hogy ne feszüljön a kormány mozgatásától...


Azokon a karbikon meg amiken van alapjárati levegő csavar az tudod hogy mit csinál? Feljebb emeli a tollantyút. De mivel ezen nincs így egy megoldás marad, a gázbovdennel emeled meg a tollantyút. És mivel azt máshogy nem tudod így bovden feszességállítóval teszed meg.

2013. jún. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!