Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hányadik vezetési óra után...

Hányadik vezetési óra után mentetek ki forgalomba?

Figyelt kérdés
Ma volt a 8-ik vezetési órám és még mindig bent a tanpályán vezetek. Hányadik órán lesz forgalomban való vezetés?
2013. júl. 6. 14:34
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Tudtommal mióta eltörölték a rutin vizsgát, kresz vizsga után rögtön lehet menni forgalomba. Én egy éve csináltam a jogsim, nem is voltunk tanpályán..Szóval az oktatódon múlik csak, hogy ki akar-e vinni, őt kérdezd.
2013. júl. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
12 éve vizsgáztam, s azonnal a forgalomban kezdtem, mert nekem kellett elvezetni a 4km re lévő rutinpályáig, majd onnan vissza is.
2013. júl. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még rutin vizsgás leányzó vagyok, ott az alap rutinórákat + 5 óra kb vettem, vizsga letéve, és go forgalom.
2013. júl. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 éve vizsgáztam, akkor még kellett (papíron) 10 óra rutin + rutinvizsga. Ez nálam úgy nézett ki, hogy első 2 órán csak köröztem, megismertem a kocsit. Következő 2 órán már a rutin feladatokat kezdtük el gyakorolni. Majd a 6. óra 2. felében már volt forgalomban is vezetés. De az csak olyan helyen, ahol kicsi a forgalom, és csak menni kell. :)


De ismerek olyat, aki ugyanennél az oktatónál csak 10 óra után ment ki forgalomba. Szóval szerintem az is számít, hogy az oktató hogy látja, mennyire mennek már az alapok. Türelem, szerintem max 1-2 óra, és kivisz téged is. :)

2013. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Thomech ***** válasza:
100%
Én 4 hónapja vizsgáztam, úgy mentem gyakorlatra vezetni, hogy még életemben nem mentem kocsival. 3. órán kivitt az oktatóm egy kisebb forgalmú főútra, hogy szokjam a kocsi méreteit. Utána vissza a rutinpályára és kb a 12-13. tól már folyamatosan forgalomba vezettem!
2013. júl. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
én a 8. alkalommal mentem forgalomba bár elég kihalt helyre vitt kb 5 autóval ha találkoztam
2013. júl. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem a 2. órán már forgalomba vitt, sőt nem a kihalt helyekre, hanem be a városközpontba...:D
2013. júl. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
51%
Én most kezdtem nemrég a vezetést, nekem az első alkalom csak egy óra volt, mert annyira ért rá éppen akkor az oktatóm egy közbejött vizsga miatt, de a végén már a rutinpályáról én mentem fel a városba egy szakaszon, ahol végül átadtam neki a kormányt. 4. alkalommal, ami a 6-7. órát jelenti, már városon kívül főútvonalon vezettem el egyik nagyvárosból a másikba, és vissza. :D Nem menőzni akarok, mert tudom, hogy még sokat kell tanulnom még, de sokan ilyenkor még elindulni is alig tudnak és csak nyavalyognak, úgyhogy azért büszke vagyok :D
2013. aug. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:). Én meg holnap vizsgázom forgalomban. 10-ik óra után már kint voltam amúgy.
2013. aug. 28. 21:12
 10/11 anonim válasza:
Sok sikert. :) Amúgy én 20 éves vagyok, szóval már elkezdhettem volna bő 3 évvel előbb, de nem éreztem vhogy késznek magam, azért csinálom csak most. De nem bánom amúgy
2013. aug. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!