Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok nekem elméleti ill....

Tudnátok nekem elméleti ill. gyakorlati oktatót ajánlani a Spuri Suli dunaplaza-i Autósiskolából?

Figyelt kérdés
Autóra szeretnék jogsit szerezni. Minden tapasztalatot/véleményt megköszönnék :)
2013. júl. 8. 13:44
 1/1 anonim válasza:
Ludman Lajos oktatót, isk vezetőt SEMMIKÉPPEN. Egy öntelt ffffószer...(azzal nyitott, hogy "a spuri suli ÉN vagyok!A többiek itt mind csak ilyen vendégoktatók az ÉN tanpályámon") Anekdotázgat, beszél teljesen oda nem illő dolgokról,(pl családjáról, béna női sofőrökről stb) míg a slusszkulcsot még meg sem érinthetted. Húzza az időt, hamar kiderül, hogy inkább ő a száját koptatja mint te a gázpedált.A nőket alázza, semmibe nem veszi. Én 12 percet hallgattam a baromságát, majd visszakértem a pénzem és kiszálltam.
2017. márc. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!