Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motor lenne az ideális...

EpicnessOnSquare kérdése:

Milyen motor lenne az ideális egy kezdőnek? Bővebb info lent!

Figyelt kérdés

Nos, ez a kérdés már számtalanszor elhangzott, mindig jönnek jó és idióta válaszok is...

Leírom, hogy mik lennének a követelményeim:

-Első motornak legyen ideális (kezdőnek)

-Elég termetes ember vagyok, így legyen valamennyire kényelmes (195cm, 90-95 kg)

-Ne legyen drágább 3000 Euro-nál

-Ne legyen enduro

-Lehetőleg ne legyen 98-asnál öregebb


Bárkinek a véleményét meghallgatom, de lehetőleg tapasztalt motorosok írjanak....

18/F



2013. júl. 8. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
18éves vagy az OK, de milyen jogsid van rá? Mert azért ez nem mindegy!
2013. júl. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elvileg ez felénk nem probléma ( Romániában élek ) szóval ha akarok 1800-ast is vehetek....
2013. júl. 8. 20:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Pedig oda Romániába, a hegyi utak miatt én túraendúrót vennék. BMW GS, Multistrada, Varadero...meg ilyenek.
2013. júl. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kiegészítés: a fenti motoroknál azért mélyebben kell a zsebedbe nyúlni.
2013. júl. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem annyira durva a helyzet, a Kárpátokban lakom én is, de inkább dombos, és nem olyan szerpentinekkel teletűzdelt mint a kárpátkanyarban...Az endurok kényelmesek, meg minden, de ha a puszta kinézetük nem tetszik, az úgy már nem éri meg a vásárlást.....
2013. júl. 8. 21:33
 6/10 anonim ***** válasza:

Én se vagyon endúró párti, de a pl BMW GS nagyon jó motor. A felfogásom egyébként akkor változott meg gyökeresen amikor egy kollégám Multistradaját volt alkalmam vezetni.


Egyébként itt egy jó kis reklámfilm róla ( tényleg ilyen dinamikus motor):

https://www.youtube.com/watch?v=ql2KJZGk2nA

2013. júl. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pontositok, amelyikeket idáig ajánlották a tudatlan ismerőseim.... Mert rengeteg szép van, csak az áruk is szép...
2013. júl. 8. 21:45
 8/10 A kérdező kommentje:
Pl. Egy Honda CBR 600-as mennyire lenne jó kezdő motor? Tudom, sok az a köbcenti, de hát az endurokból meg akármiből ami a méreteimhez jó lenne, az meg sem közelíti mások 125 ös kezdő motorját...
2013. júl. 9. 07:38
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát tesó, én is Romániában élek, és itt is ugyanaz a szabály: csak 24 évesen lehet A lategóriát szerezni, 18 évesen csak A2-őt lehet. Ha még tavaly megcsináltad, akkor nem szóltam semmit :)

De a CBR kicsit erős lesz kezdésnek, bár meglehet tanulni azon is motorozni, és 3000 euróból elég szép darabokat lehet venni. Nade a CBR egyáltalán nem kényelmes, mint ahogy egy sportmotor sem, de szerintem egy ilyen motoron elfelejted, hogy nem ülsz kényelmesen :)

De lehet jobban járnál, ha egy Honda CBF 600-at vennél, az is úgy néz ki, mint egy sportmotor, viszont sokkal kezesebb, nem olyan hirtelen, és kényelmesebb is. És majdnem 100 lóerős az is.

2013. júl. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem a kényelmet, hogy komolyan kényelmes, hanem, hogy a magasságomhoz meg súlyomhoz passzoljon, mivel nem akarok valami kicsi 125ösön szorongani, úgy elmenne a kedvem az egésztől...
2013. júl. 9. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!