Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megérné lecserélnem az autómat...

Megérné lecserélnem az autómat az alábbira?

Figyelt kérdés

Jelenleg 3 hete vagyok tulajdonosa egy BMW 316i E36 sedannak, nagyon jó gyári(!) állapotban kaptam meg, apróbb hibáit már kijavítottam, illetve már belekezdtem a szépítésébe, ugyanis én nem elégszem meg a gyári kinézettel.


Viszont találtam egy 318is coupét, ami pontosan úgy néz ki, amilyenre a mostanit szeretném megcsinálni(angel eyes, m-paket kivül-belül, fekete nagy felni, remus kipufogórendszer), és mivel coupé, meg nagyobb motor is, ezért eléggé vonz a dolog...Mi a véleményetek, megérné lecserélnem még most? Természetesen 200.000-rel többért árulják ezt, mint amennyiért az enyémet vettem.



2013. júl. 8. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
persze hogy meg! 18is nagyon jól eltalált motor!
2013. júl. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha az állapota a tieddel egyező, és a tiédet árában el tudod adni, akkor megérheti, mert 200-ból nem fogod tudni kihozni ezeket a kiegészítőket. A másik, hogy a 16i elég döglött, a 18iS azért már gurul valamennyire.
2013. júl. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

[link]


Mit szóltok a járgányhoz?


Tény és való, hogy mesterséges fény alatt van fényképezve, de megérhet egy élőben meglátogatást szerintem.

2013. júl. 8. 23:42
 4/12 anonim ***** válasza:
Én személyes véleményem szerint a gyári autók mindig szebbek. De neked kell vezetned, amelyik neked jobban tetszik. Halkan megjegyzem hogy hiába van benne nagyobb motor, városban akkor is csak 50-el lehet menni :)
2013. júl. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Képek alapján elég pofás a 318 kópé. Jó lenne látni a te verdádat is, ahhoz, hogy lássuk megéri-e a csere. A leírásod alapján szerintem te cserélnéd, így megéri (én E36-ból alapból coupet vettem volna :P).
2013. júl. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az én autóm:


[link]


[link]


[link]

2013. júl. 9. 08:25
 7/12 anonim ***** válasza:
is-es linkhez: csak szerintem qrva gáz egy 18-asra M-es plecsnit rakni hátulra?! bár láttam már 316-in is.
2013. júl. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem is gáz, nekem jobban tetszenek a BMW-k típusjelzés nélkül.
2013. júl. 9. 08:42
 9/12 anonim ***** válasza:
Gyönyörü az IS csak vigyázni kell vele jobban szétvannak hajtva mint a 316ok.. ezért vettem én is 316ot elég az dinamikusan lehet vele közlekedni... haver a 318is blokkjára már 400ezret költött és még mindig kell rá hogy menjen rendesen.
2013. júl. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én a helyedben megtartanám a mostani kocsit, az szebb, mint amit kinéztél. Az olyan randa valahogy ezekkel a külső változtatásokkal. Sportkipufogó, fekete felnik, ültetés, sötétítés... ezek nagyon olyan hatást keltenek, hogy az előző gazdája valami magát versenyzőnek tekintő okoska volt. Az M plakett meg egyenesen röhejes...


Szóval maradj a mostaninál, tökéletesen jól néz ki az már most is.

2013. júl. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!