Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megérné lecserélnem az autómat...

Megérné lecserélnem az autómat az alábbira?

Figyelt kérdés

Jelenleg 3 hete vagyok tulajdonosa egy BMW 316i E36 sedannak, nagyon jó gyári(!) állapotban kaptam meg, apróbb hibáit már kijavítottam, illetve már belekezdtem a szépítésébe, ugyanis én nem elégszem meg a gyári kinézettel.


Viszont találtam egy 318is coupét, ami pontosan úgy néz ki, amilyenre a mostanit szeretném megcsinálni(angel eyes, m-paket kivül-belül, fekete nagy felni, remus kipufogórendszer), és mivel coupé, meg nagyobb motor is, ezért eléggé vonz a dolog...Mi a véleményetek, megérné lecserélnem még most? Természetesen 200.000-rel többért árulják ezt, mint amennyiért az enyémet vettem.



2013. júl. 8. 21:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

" haver a 318is blokkjára már 400ezret költött és még mindig kell rá hogy menjen rendesen."

400 ért komplett 316-ot kapsz kasztnival mindennel.. :)

2013. júl. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mindenképpen nézd meg. De szólj a kereskedőnek, hogy vegyen egy rendes fényképezőgépet (vagy legalább egy állványt a jelenlegihez).

A 318is már egész jól megy, jó fogyasztás mellett (mert könnyebben mozgatja kb. ugyanazt a kasznit, mint a 316-os motorja). Egy kis 8-10% -os tuninggal meg még gyorsabb is lesz az alap 318is-nél 1 másodperccel 0-ról 100-ra gyorsuláskor. Amit még rátennék, az a karbon motorháztető és csomagtartó fedél (súlycsökkentésnek).

2013. júl. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!