Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autópályás trükköket...

Benyovszky Oszkár kérdése:

Milyen autópályás trükköket ismertek?

Figyelt kérdés
értem ezalatt a sebességet és a díjat? trafipax blokkoló? azmennyire jó?

2013. júl. 10. 15:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
milyen trükk? trafi blokkoló nincs mivel trafi sincs autópályán. vannak fix lézeres gépek meg néha pihenőknél felállítottak.
2013. júl. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Elvileg mehetsz 150-nel mert akkor még nincs büntetés.

[link]

2013. júl. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Hát hogy igaz e hogy tényleg van ilyen jelzőkészülék azt nem tudom és ,hogy működik is e a gyakorlatban.ezt nem tudom .

[link]

2013. júl. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Ebben mi a trükk? Ahol a trafi van, ott beállsz a megengedettre - mivel nem lehet tudni éppen az adott fixen telepített dobozban van-e készülék (ugye több dobozra volt pénz mint mérőkészülékre, ezzel téve izgalmasabbá az életet).


A legokosabb a szokásos helyeken betartani a sebességet, mert ha nincs a környéken másik jármű, akkor mire érzékel az érzékelő már be is mértek.

A blokkoló nem tudom milyen, de gondolom abból is van gagyi amivel semmire sem mész.

2013. júl. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Autópályás trükk? Én ismerek egy jót:

A jövőben már nem csak a lézerrel és trafival mérik majd a sebességtúllépést, hanem abszolút átlagsebességet mérnek. Magyarán ha te mondjuk felhajtassz Polgárnál az M3-asra és odaérsz kereken 1 óra múlva Budapestre az gyanús lesz, mert ez 160 km/h-s átlagot feltételez. Szerintem tök szupi lenne, nem kell hozzá más, mint csinálni egy fényképet a felhajtónál meg a lehajtónál és ha gyorsabban értél oda, mint az technikailag a KRESZ betartása mellett lehetséges, mehet is a bünti. Nincs több trafinál indoklotlanul lassító autós, mindenki nyugodtabban használhatná a tempomatot és nem előzgetnének össze-vissza az autópályán mint a hülyék - baleset is kevesebb lenne.

Nekem ez a trükk nagyon tetszik, remélem másnak is.

2013. júl. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 TOMAtm ***** válasza:

autópályás trükk?

vegyél egy 1000 es sportmotort aztán 300al trükközhetsz :) meg se büntetnek mert előről vesz a kamera ott meg nincs rendszám - ha direktbe bemér egy zsernyák az már más persze....

2013. júl. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Menj motorral.
2013. júl. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 L.Thomas ***** válasza:
Tartsd be a sebességet te sem döglesz meg és mást sem nyírsz ki és még a pénzed is megmarad !
2013. júl. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Olyanra gondoltam pl. hogy a gép nem látja a rendszámot mert valami kütyü sugároz. Annakidején sokat próbálták lefújni hajlakkal a rendszámot, de az nem volt hatásos.

Nem akarok olyan oltári gyorsan menni, de nem mindig veszi észre az ember hogy 15km-el túllépi a megengedettet, a másik meg nem akar az ember minden nap fizetni, beéri azzal hogy "csak" minden második nap fizet.

Olyanok írjanak akiknek használható ötletük van.

2013. júl. 12. 14:47
 10/23 A kérdező kommentje:
a díjat hogy állapítják meg, rendszám alapján jogosult?
2013. júl. 12. 14:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!