Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf3 tdi vagy Opel Astra F...

Golf3 tdi vagy Opel Astra F isuzu diesel? Melyik mellett mi szól, ki melyik mellett döntene? (és miért)

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm szépen a válaszokat.
2013. júl. 16. 14:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mindkét típusú diesel legendásan megbízható. Hiba esetén kb ugyanannyi a szervizköltség is. Ha az Astra sima szívó diesel akkor nagyon lomha (nemtudom hogy van-e benne turbo nélküli), de ha turbos akkor lehet vele dinamikusan közlekedni attól hogy csak 1.7-es. Ha értesz a kocsikhoz akkor nézd át, ha nem akkor vigyél hozzáértőt, és a jobb állapotút vedd meg. A golfot nemtudom hogy szokott-e rohadni, de az astránál nézd át a sárvédőíveket, ajtók alját, és a tankolónyílás környékét. Mennyi a rávaló?
2013. júl. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
400-500 e Ft körüli összeget terveztem, szükség esetén + egy százast rá lehet még dobni, de 700ból jöjjön ki átiratással, meg a szükséges felújítással (fékek, vezérműszíj, ékszíj) együtt - lehetőleg. Sokat gondolkodtam énis rajta, de nem tudok dönteni, mindekettő tetszik is, jókat hallottam róla. Az astrából mindenképp turbósat szeretnék.
2013. júl. 16. 15:53
 3/15 anonim ***** válasza:
500-ba belefér egy 1.7 isuzu td B vectra is. Mindjárt keresek is egyet.
2013. júl. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

[link]



Valami hasonló.

2013. júl. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem rossz, de a fent említett 2 kocsiban gondolkodom inkább.
2013. júl. 16. 16:57
 6/15 anonim ***** válasza:
Jó mind a kettő,volt részem bennük. illetve még van is, egy 1,7isuzus opelem /munkás autó / .Azért azt elmondanám,hogy a Japán motor jobb a Németnél,de viszont kb 1L -el többet is esznek /mind / .És az alkatrészek is valamennyivel drágábbak, ugyanis Európában vagyunk,ezzel büntetik a Japan gépeket. És ez tuti biztos!!!
2013. júl. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6-os v ok. Azt az autót vedd meg ,amelyik a legjobb állapotban van,mert nagyon sokat rájuk lehet költeni. Nekem nemrég csinálták az adagolót,mert cseppent belőle a gázoil,tömítés csere + beszabályozás + 1db porlasztó csúcs =70.000-ft.
2013. júl. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

# 6

Az én isuzu diesel opelom városi fogyasztása 6.5 liter (b vectra, ez még nehezebb is mint az F astra). Nem hiszem hogy az 1.9 tdi ennél kevesebbet enne 1 literrel. Minimum az is megeszik annyit de lehet hogy többet is.

2013. júl. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8-as Pedig megnyugodhatsz ,hogy biztosan kevesebbet eszik annyival.Persze ugyanolyan használat mellet . Azért mert turbós az nem azt jelenti ,hogy ömlik az anyag bele. És tapasztalatból tudom,mert volt hozzá szerencsém,VW-ben is ,és Audiban is. Az 1 -k legjobb motor ami létezik. !!!! Még 5 L -is képes eljárni !!!
2013. júl. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem értem azt a gondolatod hogy "Azért mert turbós az nem azt jelenti ,hogy ömlik az anyag bele". Mindkét általam említett autótípus turbós. És a nyakamat rá hogy az 1.9 tdi nem jár el városban 5.5 literrel.
2013. júl. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!