Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pannónia P20 vagy MZ ETZ 250?

Pannónia P20 vagy MZ ETZ 250?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a jobb motor?


-Megbízhatóság

-Kinézet

-Teljesítmény

-Végsebesség


Már régóta vitatkozok egy barátommal, hogy melyik is a jobb motor. Ő Pannóniás én MZ-s, tudom magyar motor meg minden, de nekem az mz jobban bejön, a hangja stb.

Szerintetek?



2013. júl. 16. 20:28
 1/10 simson448 válasza:
Mindenféle képpen a Pannónia a jobb... Megbízhatóságra nem de a többibe oda veri az etz-t + sokkal nagyobb látványosság
2013. júl. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Pannonia. Ez nem is lehet kérdés.☺
2013. júl. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azért egy P20-as szerintem már veri az MZ-t :)

Technológiailag kb ugyanaz. És 2 hengeres. És magyar :)

(csak egy felújításra szoruló P20 árából veszel kettő felújított ETZ-t)

2013. júl. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyértelmüen az MZ minden szempontból Én is motoroztam annak idelyén elsö motorom p-21 volt.
2013. júl. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 16. 21:36
 6/10 anonim ***** válasza:
P20 esetén én is a Pancsira szavazok, pedig amúgy MZ-s vagyok...:) Én azt mondom ami: két ütemű, és kerekű az jöhet!:D
2013. júl. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen ETZ! A P20 sokkal lemaradottabb technikailag,kevébé kiforrott motor mint az NDK csoda.Az etz 12V-os,tárcsafékes,kíváló generátora van,és jobban megy de nem is eszik többet,inkább kevesebbet.Tehát a 4 dolog amit felsoroltál,mindbe veri az ETZ a pannóniát. Sosem tudtam mért kell annyira odáig lenni értük.Azért mert magyar?Jó legyünk büszkék rá,de ne szálljunk már el tőle,az MZ jobb és kész.Ennyi.
2013. júl. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

# 7

Errefele a P20-asokba valami speciális dolgot tehettek, hogy jobban mentek mint az MZ.:)

2013. júl. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A gyújtásuk tényleg problémás. Nem véletlenül pakolnak rájuk Vape gyújtást. Az meg már sokkal jobb mint ami az EZT-be van.

Tárcsafék meg úgy tudom a 251-es ETZ-ken van.

(nomeg 2 henger 2 henger, az egyik bedöglik még megy a motor :))

2013. júl. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ki beszél itt magyar motorról? P-20,21,24 lopott szerzemény pannónia gyár haláltusája, ellopta a jamaha gyár agyik tipusát pelda erre japán csereszabatos alkatrészek amivel fel lehet spécizni a p-20-at Ócska magyar anyagot használtak amelyik a p, t-5ős motor 3-4ezres fordulatával megbirkózott de a p-20 10500-as mar kicsit sok volt neki. Dicséretére váljon nekem kettöbe tört a fötengelyem de még ilyen állapotban is elvitt kb 200km-ert
2013. júl. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!