Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket éri meg jobban...

Melyiket éri meg jobban elkezdeni? B125-s tanfolyam vagy A1?

Figyelt kérdés
Most lett meg a B jogsim, szeretném majd letenni nagy motorra is. B125-n annyiért biztos nem teszem le, ezért arra gondoltam, hogy ha majd gyakorlottabb leszek akkor + 10 gyakorlati órával többet veszek, mert még így is olcsóbb lenne, mint egy sima A1-s. Mik a vélemények?

2013. júl. 17. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
egyértelmű, hogy B125
2013. júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Akkor most írd le kérlek, mi a különbség az általad B125-nek nevezett, illtve a B kategória birtokában megszerzett A1 között.


Előre szólok, hogy amennyiben a válaszod nem az az egy szó, hogy "semmi", akkor tévedsz.

2013. júl. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt írta vki egy másik kérdésemben, hogy a B125 és az A1 nem teljesen ugyanaz.
2013. júl. 17. 12:01
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Akkor ismét megkérdezem: szerinted mi a különbség?
2013. júl. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van különbség. Persze nem a jogsiban. Hiszen A1-kategóriát kap.

A tanfolyam viszont különbözik. Mégpedig annyival hogy nincs annyi kötelező elméleti és gyakorlati óra. Ezért is olcsóbb. Persze még akkor is jöhetsz ki olcsóbban ha veszel pár pótórát.

2013. júl. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sztem nincsen semmi különbség... mondom én azt aki most tett sikeres forgalmi vizsgát és sosem vezettem motort. De nyilván aki napi szinten motorozik az jobban tudja, ezért is kérdeztem meg. Az elméletet sztem letudom tenni az előírt minimális óraszámmal úgy, hogy a vizsga előtt vagy 1000x megcsinálom a vizsgaprogramot, de gyakorlatnál biztos, hogy jóval több óra kell.
2013. júl. 17. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!