Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen használt nagyrobogót...

Névtelenül nevű kérdése:

Milyen használt nagyrobogót vegyek?

Figyelt kérdés

Nincs tapasztalatom, friss az A-s jogsim. /A B-t 22 éve szereztem, autót azóta is rendszeresen vezetek./ Eddig csak 50-essel jártam, járok.

Fő szempont a jól és viszonylag olcsón szervizelhetőség, az alacsony fogyasztás. Városi futkározó, gyerek iskolából hazahozó, nyáron autó kiváltó feladatkör.

Kérlek írjatok konkrét tapasztalatokat, típusokat. Köszi.

250'000.- ig.



2013. júl. 17. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Honda Innova 125 / Suzuki Shogun 125.

4 ütemű, 4 sebességes körváltós, simán megy 80-at, 90-et, 1,5-2 liter között van a fogyasztása.

Nagyon jó kis motorok.

2013. júl. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Honda Innova 125 / Suzuki Shogun 125.

Innovát találtam a használtautón, de shogunt nem. Egyébként tetszenek, bár váltósak. Erősen gondolkodni fogok rajtuk, köszönöm.

Még valaki?

2013. júl. 17. 19:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Suzuki Burgman 125. Apámnak az van nyáron azt használja városközi járkálásra autó helyett, és nagyon meg van vele elégedve. Nagy, kényelmes, alkatrész is van hozzá bármelyik motorboltban. Fogyasztása 3-3,2l körül alakul. Az ülés alatti csomagtérrel pedig egy kisebb vásárlást simán el lehet tüntetni. Sőt, két bukósisak is belefér.


Próbáltam már én is, tényleg jó vezetni. Csak ajánlani tudom.

2013. júl. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Így, hogy burgman csak 250-eset találtam a használtautón, talán nem jól kerestem. Viszont az jól néz ki, megy a listába, köszönöm. Három kiváló tipp, mindegyiknek meg van az előnye.
2013. júl. 17. 20:45
 5/8 anonim ***** válasza:
A Burgmanra úgy is rákereshetsz, hogy UH 125, sokáig az volt a hivatalos neve.
2013. júl. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagy előnye az Innovanak es a Shogunnak, hogy eleg kistestu motorok, elmennek 50-esnek is, en egy Innovaval járok igy, mar jo fel eve.
2013. júl. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja es van mar benne 41000 km, tökéletesen működik, mint az új.
2013. júl. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi tippeket.
2013. júl. 19. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!