Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tartsam meg a Lagunam, vagy...

Tartsam meg a Lagunam, vagy vegyek helyette Alfát?

Figyelt kérdés

2001-es Laguna 2-m van, 289.000KM-el, 1.8, 120LE. Megvannak persze a maga bajai, de használható autó. 6-700E FT-nál nem érhet többet. Nagyon tetszenek a 156-os alfák, bár nem sokkal fiatalabb a kiszemelt, 2003/7, 177.000Km-el, 1.9JTD 140LE.


A Renaultot beszámíttatnám, plussz ráfizetnék. Mit gondoltok, hogyan járnék?



2013. júl. 22. 11:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy végignéztem a kínálatot, max 1,5M Forintot szánnék rá beszámítással együtt. Vannak fiatalabb kocsik, de Lacetti-t nem veszek, sem Opelt, Renault kizárva, VW-ek 10+ évesek vannak csak, max még a 2004-2005-ös TDCI Mondeók jöhetnének szóba....
2013. júl. 22. 11:41
 2/3 anonim ***** válasza:
tartsd meg a lagunát, lehet vanak hiábi, de nem zsákbamacska mint az alfa. azért egy 10 éves olasz autót én nem vennék meg.
2013. júl. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés.A józanész azt mondja hagyd meg.Merthát már jól ismered a kocsid,mindig elvisz ahova kell,kicserélted már a fontosabb dolgokat rajta stb.Az újabb kocsit megkell venni,atnézetni fontosabb dolgokat kicserélni(gumik ha kell,vezérlés,olaj,szűrők stb)Alfánál még számolni kell a futóműre is mert azon biztos kell cserélni 1-2 lengőkart ami nemolcsó.Sajnos nemnagyon szereti a magyar utakat.Emellet én bátran ajánlom a 156-os főleg ilyen jó évjáratba.Ha rendbe tartod nagyon fogod szeretni.Lagunához képest a 156-ost vezetni olyan mintha versenyautóba ülnél(ha nemhiszed majd meglátod).Nagyon preciz a kozmányzása és nyagyon érezni mitcsinál a kocsi.Ezt csak kevés autó tudja ilyen jól átadni!Szerintem ha erre vágysz nyugodtan vedd meg!
2013. júl. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!