Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benneteket nem zavar, hogy az...

Benneteket nem zavar, hogy az újabb autóknak nem látjátok az orrát a volánnál ülve?

Figyelt kérdés
2012. aug. 4. 20:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20 éves autóm van és annak sem látom, de engem zavar.
2012. aug. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Oké, nekem meg 35 (is) és annak látom. :) De a kérdés szempontjából lényegtelen, hogy mit nevezünk réginek és újnak.
2012. aug. 4. 20:18
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
És mégis miért kéne látnom? Ha annyira látni szeretnéd kiszállsz és megnézed... Amúgy a hátulját sem látod az nem érdekel annyira? Ha meg az zavar hogy nem tudod hogy hol van az eleje akkor előredőlsz és máris látod a motorháztetőt és abból már ki tudod következtetni hogy hol van az eleje.
2012. aug. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Mert ha pl szűk helyre kell beállnom, parkolni, akkor nem hátrányos, hogy tudom szinte centire, hogy mennyire mehetek még előre.

Míg másik autóban ülve, amíg meg nem szokom, csak tippelni tudok, hogy hol lehet a lökhárító.

Hátrafelé egyszerűbb, mert a tükörből látom hol a vége.

2012. aug. 4. 20:20
 5/16 anonim ***** válasza:
Az enyém '99-es, annak sem, látom. Meg kell szokni és kész.
2012. aug. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én sem látom az orrát, de TUDOM, hogy hol van, igy cm-re be tudod állni bárhová.
2012. aug. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Persze én is tudom EGY IDŐ UTÁN. Csak átülve egyikből a másikba először nekem mindig kicsit zavaró.

De ugyanígy voltam a szervófékkel is. Azt azért hamarabb megszoktam, hogy az egyik autóban taposni kell a pedált, a másikban meg épphogy hozzáérni.

2012. aug. 4. 20:46
 8/16 anonim ***** válasza:

én amin megtanultam itthon vezetni, most 23 éves, tökéletesen látni az elejét, bárhova beállok vele, látok rajt mindent.

A mostani autó, 4 éves lesz, 1 éve hajtom(azóta van jogsi) a motorháztető, és az egész eleje is rövid, de mégsem vagyok vele olyan bátor, az elején még volt olyan hogy azt hittem mindjárt ott az eleje, kiszáltam aztán még volt 1 méter. De most már elég jó, de inkább kiszállok és megnézem.

a hátulját pedig tökéletesen látom, a kettő tükör viszon nagyon jó látószöget ad, így ahova tudok tolatva állok, úgy biztos

2012. aug. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem zavar, kb 2óra alatt megtanulom mekkora az autó, és onnantól kezdve oké minden. Mondjuk ezzel sok embernek problémái vannak úgyhogy mázlista vagyok.
2012. aug. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Márkafüggő! Egy Mercedesben az újnak is ugyanúgy látni az orrát, mint egy réginek! :)
2012. aug. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!