Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ti hogyan reagáltok mikor...

Ti hogyan reagáltok mikor látjátok, hogy a kocsitokra valaki épp rányitja az ajtaját?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 14:17
1 2
 1/14 intrepid ***** válasza:
Ha megsérült a kocsid, akkor betétlap, biztosító, ha okosba csinálod, még marad is rajta pénzed. Ha erőből csinálod, rendőri ügy lehet belőle, és te fizetsz büntetést garázdaságért. Te hogyan csináltad?
2012. okt. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
az a baj a sérüléseknél sose voltam ott, amúgy meg ha ott vagyok, csúnyán nézek, de mielőtt elkezdek káromkodni meg szitkozódni mondják ,hogy jajj elnézést meg ilyesmi, pedig érzem én, hogy nincs ez így rendjén
2012. okt. 7. 15:32
 3/14 anonim ***** válasza:
ne álj közel a másik kocsihoz, én személyszerint el nézném neki ha nincs sérülés a kocsimon és még bocsánatot is kért. mindenkivel előfordulhat, de meg is fejelheted a csávót :) csak nehogy rendőrségi ügy legyen belőle...
2012. okt. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
hipermarket parkolóban sokszor előfordult, hogy mire kiértem itt-ott meg volt ütve, kis horpadás vagy festék lepattanva. persze senki nem volt már ott. Azóta két parkolóhelyre keresztbe beállok azt had anyázzanak. Azóta nincs összeverve.
2012. okt. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én pont tegnap láttam a közeli teszkó parkolónál hogy 2 kocsi egymással szembe pont egyszerre tolatott ki és egymásnak mentek.Káromkodás nem volt és kár se mert egyik se Suzuki volt és nem sérült a lökhárítójuk fényezésük se.Átnézték hogy nincs e sérülés és kulturáltan bocsánatot kértek egymástól és elmentek rendőri intézkedés nélkül!
2012. okt. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

ma 16:32


Majd egyszer azt veszed észre hogy kocsi kulccsal írják rá a motorháztetődre hogy PARASZT!

2012. okt. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
az a paraszt, aki nem tud parkolni és mégis vezet, meg az aki nem bírja úgy kinyitni az ajtaját, hogy ne verje ronggyá a mellette parkoló autót.
2012. okt. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
mostmár én is úgy parkolok, hogy érdekel a felfestett vonal, inkább arrébb állok, mert lehet aki mellettem áll 1 büdös bunkó és direkt neki vágná az ajtaját az én kocsim oldalának, sajnos vannak ennek jelei a kocsimon...
2012. okt. 7. 17:49
 9/14 anonim ***** válasza:
Megesett hogy épp a kocsiban ültem amikor rányitották a bal oldalára az ajtót. Pár pillanatig lesett a delikvens hogy mit fogok reagálni, aztán becsukta az ajtót. Én meg kinyitottam az enyémet és nekinyitottam az övének. Aztán mosolyogva azt mondtam, hogy "Akkor egy-egy, te minősíthetetlen." :)
2012. okt. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
hát ja. ezért írtam én is, hogy keresztben parkolok. persze nem a bejáratnál vagy a roki parkolóban, mert azok még bunkóbak akik indokolatlanul oda állnak. inkább sétálok, de úgy állok be, hogy közvetlen ne tudjanak rám állni. nekem se ingyen van a javítás.
2012. okt. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!