Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonon folyton letekeredik...

Simsonon folyton letekeredik a kipufogó hollander mit csináljak vele hogy ne tekeredjen le?

Figyelt kérdés
Menetjavító van a motoron, már így vettem de viszont a hazaúton 7 km alatt a kipufogót leszorító hollandere már fel lazult.Így kifúj a kipufogó.Vettem alá egy réz kipufogó tömítést ami még ráadásul olyan kiképzéső hogy megvan hajtva és úgy viselkedik mint egy rugós alátét. Persze le tekeredett ezzel is nincs már semmi ötletem, mit tudok vele csinálni amitől nem tekeredik le ?

2013. júl. 24. 07:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Beragasztod a csawart hö álo ragasztoval....
2013. júl. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha jobban megnézed az alábbi rajzot, akkor láthatod, hogy a hollander alatt kellene lennie egy biztosító alátétnek is!


[link]


Erről van szó:

[link]

2013. júl. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Trubo válasza:

Én raktam a kipufogó hollanderhez biztosító lemezt. Nem használ semmit, ugyan úgy letekeredik.

A hőálló ragasztó jó megoldásnak tűnik, én is kipróbálom majd.

2014. jún. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!