Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Számíthatok e büntetésre?...

Számíthatok e büntetésre? Történet lejebb!

Figyelt kérdés

Múlthét hétvégén bp 17.kerületből szerettem volna elmenni a 22.kerületbe. De mivel nem ismertem a cél állomást a Gps-re biztam magam. M0 ajánlotta. Arra is mentem. Viszont az M0 után szeged írányába mutatta az irány. Nem létező utat mutatott. Sajnos arra mentem és elmentem egy kamera mellett.És a Gps is bemondta, hogy fizetős rész. Igaz rögtön le is jöttem róla. Itt van merre mentem. [link]

Számithatok e büntetésre? Bár az autópályára nem mentem rá! Csak egy kamera mellett az elején!



2013. júl. 29. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert a nullás rész nem fizetős. Szeged felé egy darabon az együtt van a pályával, addig ingyenes, utánna matricás.
2013. júl. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jó, de kint volt a kamera és a tábla is. És a gps is bemondta!
2013. júl. 29. 18:05
 3/6 A kérdező kommentje:
Az benne a pláne, hogy rá se mentem az M5re. Csak azt a kamerát már kiteszik előre! Aki esetleg véletlenül arra megy visszatudna menni a 0-ra csak ellentkező irányba.
2013. júl. 29. 18:07
 4/6 szántóvető ***** válasza:
45%
ha tényleg van ott kamera akkor számíthatsz rá.hívnod kellett volna még aznap az autópályakezelőt vagy írni nekik e-mailt esetleg vehettél volna utólag matricát.
2013. júl. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de nem mentem rá!
2013. júl. 29. 18:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Nefossámán, az ott nem is kamera!


[link]


Különben is azon a részen tekereghetsz napestig, mert nem fizetős még! Szinte naponta járok arrafelé az M5-ről megyek az M0-ra, meg rajtam kívül még ezer autó és nem nagyon akaródzik csekket küldeniük!


Ha viszont a szaros GPS-ednek akarsz hinni, akkor rinyálj még egy kicsit!

:D

Persze, hogy figyelmeztet, mert a legtöbben arra Szeged felé tartanak, nem csak megfordulásra használják a hurkot!

2013. júl. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!