Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek gyári vagy tuning?

Szerintetek gyári vagy tuning?

Figyelt kérdés

Tudok most venni 1 Majdnem veteránnak számító Jawa Mustangot minden gyári rajta fényezés is, blokk még nem volt széthúzva se.


De mondta az öreg akitől vettem hogy ha akarom átfesti meg a blokkot megcsinálja hogy nagyon menjen Mustanghoz képest, de ő azt is mondta hogy ritka az ilyen nem nyúlna hozzá de ha akarom megcsinálja szerintetek???



2013. aug. 1. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség kíváncsiskodni hogy mennyit tudna megpiszkálva, akkor inkább vegyél nagyobb motort, segédmotorból úgyse lehet kihozni annyit amennyire vágynál, vagy ami elég lehet
2013. aug. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem ezt kérdeztem igazából de közel voltál ;)
2013. aug. 1. 00:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg minden eredeti rajta, akkor hülyeség szétbarmolni. Ha meg tudod őrizni eredeti állapotában, akár még kereshetsz is rajta pár év múlva az újra eladáskor. Szerintem mindenképp hagy meg úgy ahogy van.
2013. aug. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hagyd úgy ahogy van, nem kell azt piszkálni. Feltéve persze, hogy megy. Ha a festés is eredeti, és nem pattogzik, vagy rozsdás, akkor még festeni sem kell.


Amúgy mennyit adtál érte?

2013. aug. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát egy motort adtam érte ami nekem 6 ezer forintomba volt de vagy 15 öt ér 100%
2013. aug. 1. 21:27
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem pattogzik, jó 1-2 kisebb rozsda folt van a sárvédőn de akkor azt mondjátok inkább gyári legyen.
2013. aug. 1. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!