Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen alkatrészek kellenek a...

Milyen alkatrészek kellenek a BMW E36 ablakemelőhöz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy BMW E36 318i sedanom. Úgy vettem meg, hogy csak elől van benne elektromos ablakemelő, de én ragaszkodnék hozzá, hogy legyen benne hátul is. Fontos lenne az, hogy úgy nézzen ki, mintha a gyárban tették volna bele, tehát ne után gyártott legyen.


A kérdésem tehát az volna, hogy milyen alkatrészek kellenének hozzá? Azt már tudom, hogy az első elektromos ablak helyére kell egy új egység amiről lehet vezérelni a hátsókat is és hátulra két ablakemelő motorral meg a kapcsoló. Ezen kívül még mi kellene hozzá, hogy be lehessen kötni?


2013. aug. 1. 18:42
 1/3 Sinead ***** válasza:
Lehet hogy ajtót is venned kell, mert nem biztos hogy a kurblis tekerős rögzítési pontjai megfelelnek az elektromoséval. Kell kettő ajtókárpit amiben benne vannak a kapcsolók.
2013. aug. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A leg egyszerűbb ha egy bonóbol veszel egy komplett kébelköteget. Amit a villamos szerelő csak beköt és kész.

Új kárpit, meg a hozzávaló kapcsoló + mechanika.

Csak az anyagár kb 35-40. + villanyszerelő.


Itt sok a bontós, de Jeti076- al vigyázni kell sok rá a panasz. Hívd fel őket mennyiért adnák a cuccokat.

[link]

2013. aug. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kárpit nem biztos, hogy kell. Úgy tudom, hogy a kárpitokon többnyire ki van gyengítve a kapcsolók helyén az anyag, így ki tudod vágni a kapcsoló helyét, és olyan lesz, mintha gyárilag lenne benne. Ha leszeded a kárpitot, akkor látod, hogy a Te autódon így van-e.
2013. aug. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!