Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van akinek úgy van 10-50...

Van akinek úgy van 10-50 milliós autója, hogy csak van, de nem villogni akar vele?

Figyelt kérdés

Amikor valakinek valami drágább új BMW-Merci-Porsche, vagy bárm,ilyen drágább autója van, szoktam hallani másoktól, hogy "Jajj, mit villog itt a 3 as BMWjével? sznob!"


Mindig irigykednek rá.


De van akinek tényleg csak úgy van egy jó autója, de sose fordult meg a fejében, hogy villogjon mások előtt vele, vagy az anyagi helyzetét mutassa?



2013. aug. 1. 22:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Én is :D
2013. szept. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Először is, ami kellett, az a tőke (az örökségem). Aztán pedig van jó pár ismerősöm és barátom Svájcban, túlnyomórészt ottaniak. Ez az egész úgy jött, hogy beszéltem egy barátomnak arról, hogy szeretném befektetni a pénzem és ő azt mondta, hogy talán tud nekem valami információt adni. És végül megvettem az egyik illetőtől az ő részét. :)
2013. szept. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
91%
Az szép :D a 69% meg főleg :D
2013. szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az első, aki szóvá teszi ezt a százalékszámot. :D :D
2013. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Hát most már más nem is tudja :D megy a zöld kéz hátha visszamegy :D
2013. szept. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
ismerősőmnek Audi r8a volt régebben de már eladta sajnos :(
2015. júl. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!