Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van akinek úgy van 10-50...

Van akinek úgy van 10-50 milliós autója, hogy csak van, de nem villogni akar vele?

Figyelt kérdés

Amikor valakinek valami drágább új BMW-Merci-Porsche, vagy bárm,ilyen drágább autója van, szoktam hallani másoktól, hogy "Jajj, mit villog itt a 3 as BMWjével? sznob!"


Mindig irigykednek rá.


De van akinek tényleg csak úgy van egy jó autója, de sose fordult meg a fejében, hogy villogjon mások előtt vele, vagy az anyagi helyzetét mutassa?



2013. aug. 1. 22:03
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

WTF?! Sls roadster???

Egy huszonkét évesnek?

Könyörgöm mond már el mit dolgozol?

Vagy honnan van az a sok lóvé?

Nyerted vagy mi?

2013. aug. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Szerintem ha van pénzed, csak "melyikalegjobb"? Feeling van. Ismerősöm így vett motorcsónakot, aztán kiderült, hogy hiába a 70 lovas motorcsónak, ha a Dunán csak 10-el mehet. (Mert elvinni máshova nem viszi.)


Amúgy simán van ilyen. Egyik ismerősöm vett 30 millióból egy fullfullhiper Q7-est. Megmutatta, de nem volt az a felvágós dolog, sokkal inkább ő csorgatta rá a nyálát, mint én.:) Nem is érdekelte a véleményem, csak gondolta kipróbálhatom milyen, ha érdekel, ő is bele ült az én "olcsó" 7 milliós kocsimba, és megcsodálta, csak mert új kocsi volt.:)



Amúgy 10 millió felett vannak simán a komolyabb családi kocsik. Nem egy felvágós pl.: renault grand espace újonnan 9,6 milkától van.


Vagy vegyük a kombi BMW-k is ált. családosoké szokott lenni, szerintem ott inkább azért veszi azt, mert belefér, és megy eléggé, ha külföldre utaznak.

2013. aug. 3. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Flector 67 válasza:
Én is vehettem volna 22 évesen SLS-t. Azonban inkább befektettem.
2013. aug. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Egyetemista vagyok még. :D Egyébként 5 nyelven beszélek, tolmács leszek, ha nagy leszek. :) Egyébként pedig társtulajdonos vagyok egy svájci ruhamárkánál. Sokat örököltem 19 évesen, befektettem, most pedig nagyon jól jövedelmez. Viszont a felmenőim is gazdagok voltak, úgyhogy nem volt nehéz nekem is azzá válni.
2013. aug. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Értem :D
2013. aug. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Sok lett az egyébként, bocsi. :)
2013. aug. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Én értem :D
2013. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

22évesen grat,hogy csináltad?

Ráadásul LÁNYként,ez igen.

Mivel foglalkozol válaszadó?

2013. szept. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
A 14-es válaszban leírtam. :)
2013. szept. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Ez igen,na te megcsináltad,grat.

De hogy lettél társtulaj?Ha túl indiszkrét nem muszáj válaszolnod,csak szeretem hallgatni a siker történeteket.

2013. szept. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!