Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek érdemes olyan...

Szerintetek érdemes olyan kocsira légterelőt/szélterelőt tenni az első ablakokhoz, ahol nem teli üveg van, hanem egy függőleges darabbal el van választva a letekerhető üvegrész, és a kisebb fix?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha túl bonyolultan írtam le, de nemigazán tudom, hogy hívják műszaki nyelven az ilyen típusú ablakokat. De illusztrálom egy képpel, arról biztos mindenkinek elsőre beugrik. Egy ilyen kocsiról lenne szó (Vw Polo 2):

[link]


Van hozzá HEKO gyártmányú, eléggé jó áron. Viszont értelemszerűen rövid, csak a vízszintes részre. Szerintetek érdemes rátenni?



2013. aug. 5. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:

csak a vízszintes részre? Nem értelek.


Van a lehúzható ablak, ugyebár a fejed elfordításával (balra) látod. Azelőtt, a v. tükör és a fent említett ablak között van a fix, kicsi. Ezeket úgy szokták megoldani, hogy a fix kicsi és a lehúzható nagyobb érintkezésére (a nagyjából merőleges részre) és a tető-ablak érintkezésére rögzítik. Ha az a kérdés, hogy jól néz-e ki, akkor nem. Ha az, hogy hasznos-e, akkor mindenképpen.

2013. aug. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, most nézem a képet, azt hiszem rájöttem, hogy mi az a bizonyos vízszintes rész. Ennek az ablaka sima, egyszerű, majdnem négyszög (egy lecsapott sarokkal), tehát a fix és lehúzható találkozásánál nincs. Akkor is hasznos. :)
2013. aug. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. És szerinted megér újonnan 4500 ft-ot a 2db? Mert azt hiszem, beruházok rá. :)
2013. aug. 6. 10:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a kettő darab 4500 Ft, akkor mindenképpen.
2013. aug. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, egy pár ennyi.
2013. aug. 6. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!