Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az oktató a hibás vagy a tanuló?

Az oktató a hibás vagy a tanuló?

Figyelt kérdés
forgalmi vizsgán mindenki megbukott az oktatónál.. 2. vizsgám sikertelen, és az előzőn is mindenki megbukott ennél az oktatónál....
2011. aug. 24. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az oktató, megeshet, hogy tényleg nagy hibákat csináltatok, de az is lehet, hogy a viszgáztató szemét. Én nem vagyok meglepődve, hogy mindig sokan megbuknak. Az autósuliknak jó kereset a plusz bevétel a bukott diákoknál, hiszen akkor fizetheted újra....

Szerencsére nekem elsőre sikerült, de volt olyan osztálytársam, aki másodszorra bukott meg és ugyanaz volt az oktatónk.

2011. aug. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az oktató vizsgáztat??
2011. aug. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az első vagyok: szerintem úgy értette, hogy mindenki megbukott, aki ahhoz az oktatóhoz járt.
2011. aug. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ott valami nem oké.Vissza a pénzt.Meg óvni,kivizsgáltatni az esetet.
2011. aug. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát itt már valami büdös ,itt már megéri kiverni a balhét
2011. aug. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
cserélem az okatatómat..... am nem is gyakoroltuk a vizsga utvonalat.. ugymond el szórakoztuk a pénz... és az uj vizsgához kérte a vizsga díj plusz 30 e a 10 óra gyakorlás díja
2011. aug. 24. 16:17
 7/11 anonim ***** válasza:

A 14:44-es hozzászólónak annyit mondanék, hogy az autósiskolának nincs semmi haszna abból, ha megbuktat valakit, mert a befizetett vizsgadíj egy az egyben a vizsgaközpontnak megy.


Ha tényleg ennyien buknak akkor valószínűleg az a baj, hogy az oktató a tanulókat nem a vizsgakörökön vezetteti és így szegény tanulók vizsgán full idegen helyeken vezetnek, így pedig nem nehéz hibapontokat szerezni.

A suli vezetőségénél kellene panaszt tenni az oktatóra, mert így az nem végzi el normálisan a dolgát.

Azt pedig jól tetted, hogy másik oktatóhoz kérted magad.

2011. aug. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19:52 te nagy tévedésben vagy ,mert kell venned +órákat és ez igenis nekik haszon,vagy szerinted nem?
2011. aug. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az oktatónak talán, de a sulinak nem.
2011. aug. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

pont tegnap volt a tv-be, hogy az egyik vizsgáztatót 2 év börtönre itélték boriték elfogadás miatt... és úgy, hogy előre elkérte majd meg is buktatta végül... na ehhez pofa kell

ez kellene az összes rohadt korrupt köcsögre!

mert ha jól belegondolok, mégis kresz-ről, az útról van szó, ahol egymásra vagyunk utalva

és ne azért kapja meg a jogsit, mert megkapta a boritékot...

2011. aug. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!