Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2000 es évjáratú suzuki...

Thomas1989 kérdése:

2000 es évjáratú suzuki swiftem van. Otthon, házilag hogy tudom megcsinálni az alvazvedelmet rajta? Mennyi idő, tapasztalat szükséges hozzá?

Figyelt kérdés

2013. aug. 19. 08:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Igen el. Két városi tél, vízzel, sárral sólével.

Az autó alja még mindig makulátlan. Az üregekben a soha meg nem száradó trutyiviasz tudja a dolgát, egy-két dugót kihúzva, benyúlva még mindig puha, és ragad.


Nem az egy ecsetes egy doboz alvázvédős olcsójános voltam.

2015. ápr. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Én jelenleg csinálok egy Trabantot első körön belül ledrótkorongoztam a lazán tapadó rozsdát ezt Korrant-tal kentem le a használati utasítás szerint. Erre jött egy réteg rozsdagátló alapozó (vörös fajta) utána most felemeltük-alábakoltuk kb 1 mérer magasra így is szépen hozzá tudok férni minden részéhez jeenleg ott tartok hogy drótkefézés után lekentem korrnttal itt is a rozsdásodó részeket. ezután fogom alvázvédőzni. Remélem sikerült megállítanom a rozsdát. Ez majd elválik.
2016. márc. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Fél oldalt emeltük fel.
2016. márc. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én dinotrollal fújtam le,majd kiderül milyen lesz pár év múlva.
2019. okt. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A körülményes, drága, és okostojások által lehülyézett #3 vagyok. Most megyünk bele a hetedik télbe.

Viszem egy lakatoshoz, hogy ahol egy-két helyen kavicsfelverődés miatt esetleg megsérült a védőréteg, javítsa le alvázvédővel. Van egy kis hegeszteni való is, elengedett az egyik oldalon a kipufogdob hővédő lemeze. Amúgy makuláltan az alja, amennyit akna nélkül alákúszva láttam. Az autó egyébként 17 éves.

Várom az egy ecsetes, egy doboz alvázvétős háromezer forintos szaki több éves tapasztalatait...

2019. okt. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#3-asnak


Ennyi év után engedd el ezt a megsértődött ember stílust.

Örülök a sikerednek, de remélem belátod, hogy a 120 ezres megoldásod nem pénztárcabarát.


Más ennyiért "autót" vesz.. Esetleg egy Veterán járművön tudom elképzelni ezt a precizitást.

2019. nov. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!