Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1millió körül használt autó?...

1millió körül használt autó? Érdemes?

Figyelt kérdés
Első automat szeretném megvenni de sajnos ennél több pénzem nincs, lehet ebből venni egy rendeset? Tudnátok tippet adni? 1.6 alatt ne legyen
2013. aug. 25. 01:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1. hasznaltauto .hu feltételeket beállít és keres

2. Lehet. Sőt 500k-ért is lehet, csak nagyon nem mindegy milyen igényeid vannak


Pl: 500k-ért ne akarj audit. Viszont swiftet nagyon jót kapsz. (persze nem 2005 évjáratút)


Tehát. Kellene egy részletesebb igénylista, hogy segíteni tudjon bárki is. Dízel vagy benzin? Kisautó vagy nagyautó? Mi az hogy 1.6 alatt ne legyen? Mert van 1.6-os 75hp-s autó, és van 120hp-s is belőle. Egyébként is nem ésszerű csak lóerőt megadni, mert nem mindegy, hogy milyen súlyt kell megmozgatnia. Fogyasztást mennyit tűrnél el?


Mert ugye az autót megvenni a legkönnyebb. Aztán jön a fekete leves: biztosítás, adó, KARBANTARTÁS (nem akkor amikor már széthullik).

2013. aug. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pár hónapja vettem 850 ezerért egy 2005-ös Opel Astra G-t. Alig volt benne 100 ezer km és jól felszerelt (ABS, 2 légzsák, szervokormány, manuális klíma, elektromos ablakok és tükrök, ködlámpa, állítható kormányoszlop). A nagyon jó állapotú felnire szerelt téli és nyári gumikat is megkaptam hozzá, a nyárik alufelnin vannak. Vásárlás előtt is átnézte egy ismerős szerelő és most volt műszakin, azelőtt is átnézte alaposan. Minden rendben van vele, nem kellett cserélni semmit se.


Igaz, hogy csak 1.4-es 90 pacis, de nekem elegendő. Szóval ki lehet fogni a jó kocsikat. Mondjuk én ezt egy ismerősön keresztül vettem magánszemélytől.

2013. aug. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát tulajdonképpen egyedül használnám vagy esetleg ketten ülnénk benne, néztem suzuki swifteket 2005 utániak 1 milla körül csak az a baj,hogy 1.3-as és nem tudom ez mennyire elég, nem vagyok egy nagy szakértő, de autópályán szeretnék a max megengedett sebességgel kényelmesen menni, évi 80-nál nem nagyon szeretnék többet rákölteni(kivéve vmi sürgős szervíz+üzemanyag ugyebár). Különösebb igény nincs,első kocsim lenne,abszolút nem érdekel,hogy milyen klíma van benne meg egyéb extrák, megbzható legyen,ne kelljen állandóan szervízbe menni vele,olcsóbb javítás,nem túl nagy méret és legalább 5 évig szépen menjen. Sajna ez a gondom,hogy akkora szaki nincs körülöttem aki el tudna kisérni egy használt autó telepre és a legjobbat kiválasztani ár/érték arányban
2013. aug. 25. 14:09
 4/8 A kérdező kommentje:

de azért nem hátrány ha normálisan néz ki, pl nagyon tetszenek az ilyenenek: [link]


Jó tudom ez egy sima corsa,de használtautón nem nagyon láttam ilyen plasztikázott verdákat :)

2013. aug. 25. 14:11
 5/8 A kérdező kommentje:
astra: [link]
2013. aug. 25. 14:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem fontos még:

Váltó?(manuális,automata)

Én nekem még fontos a központizár.

Ettől eltekintve:

IV. Golf 1.9 TDi

A3 1.9 TDi

2013. aug. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Fontos, hogy ne PD TDi legyen.

2013. aug. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ehhez esetleg mit szólsz

HONDA CIVIC 1.6i

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Látom a linkeidből a sportosab autókat szereted jobban tessék itt egy sportosabb civic

[link]

[link]

2013. aug. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!