Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada vs. Suzuki! Melyiket...

Lada vs. Suzuki! Melyiket vennéd meg?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy csak e két márka közül választhatsz:


Suzuki 1.3 Swift

Lada


Melyiket vennéd meg és miért?



2013. aug. 23. 21:38
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
35%
Pontosan melyik laára gondolsz? Amúgya 2 közül egyiket se választanám, inkább nem vennék semmit.
2013. aug. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
Lada 2101 vagy 2107.
2013. aug. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
Ladát akartam irni, amúgymeg lada heyett meggondolnám a trabantot, avval legalább lehet villogni.
2013. aug. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 A kérdező kommentje:
Na jó4 Kifejtem világosan! Akinek egyik se kéne az ne írjon semmit, hanem lapozzon tovább!
2013. aug. 23. 21:47
 5/60 anonim ***** válasza:
Hát akkor már inkább a lada. De amúgy inkább gyűjtenék még.
2013. aug. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
70%
Én pedig akkor hozzáadnék egy harmadikat, Swift Sedan 1.6 GLX.
2013. aug. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
34%

Swift.

Használni szeretném, nem szerelgetni.

2013. aug. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
1.6-os Swift is játszik? Ha igen, akkor azt, amúgy Lada. (Bár én egyből valami rallycélra gondolkoztam ilyen kocsikból.:))
2013. aug. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
71%

Swift venném!És miért? Régen volt ladánk utána swiftünk lett ég és föld volt átülni a ladából a swiftbe.A ladát nem volt olyan hónap hogy ne kellet volna szerelgetni,mellesleg kényelmetlen is volt a swift kényelmesebb megbízhatóbb autó minden napi használatra.De persze a legtöbb swift fiatalabb is a ladáktól.Biztonság szempontjából majdnem mindegy a szwiftnek vékonyak a lemezei de a gyűrődési zónái sokkal jobb kialakításúak mint a ladánál a ladánál szinte nulla ,így tudom hogy furán hangzik de a swift biztonságosabb egy kicsivel a ladától.Az alkatrész mind a két típushoz kedvező árúnak mondható szóval etéren egál.De ami végkép a swift mellet szól a fogyasztás míg a swift országúton 5-6 liter között fogyaszt egy 1.3 vagy 1.5 kockának kell minimum 9 liter.

A lada már csak hobbi autónak jó,vagy csak úgy nosztalgia céljából tart az ember egyet és néha néha elmegy vele egy körre.Sajnos a ladák ideje lejárt de semmi sem tart örökké!

2013. aug. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:
Nekünk Wartburgunk volt Swift előtt, hát megváltás volt. Viszont én Toyotán raktam le a jogsim, az viszont átok volt átülni, meg kellett vna bukni vizsgán :D
2013. aug. 23. 22:30
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!