Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől van az hogy nem pörög...

Mitől van az hogy nem pörög ki a simson motorom a mostani karburátor beállítással?

Figyelt kérdés
Van egy 16n1-11 karburátorom amin ha megfelelő benzin szint van és a kajából is elvettem egy kicsit pont megfelelően van de túl sok levegőt szív be ezért nem pörög ki a motor.Ha befogom a karburátor levegő szívó részét félig akkor kipörög.Meg ha több kaját adok neki akkor is de akkor beköpi a gyertyát és a kipufogó könyöknél köpködi az olajat amit nem tud elégetni ja és mellé még füstöl is eléggé.Raktunk rá egy másik 16n1-11 karburátort azzal minden megfelelő viszont azt csak próbaként kaptam kölcsön ezért nem maradhat a motoron.A kérdésem az,hogy ezt a karburátort be lehet valahogyan állítani,hogy normálisan kipörögjön ja és a levegő szívó csavar teljesen el van zárva és teljesen tiszta az egész karburátor.Ez egy simson s51.

2013. aug. 25. 12:56
 1/2 anonim válasza:

Próbálj meg egy nagyobb v. kissebb fő fúvókát.

Takarítsd ki a szivató fúvókát. az úszószinten állíts a karburátort fogd meg fejjel lefele és úgy 27 mm nek kell lennie felfele fordított állapotban peedig 32 mm et kell lógnia az úszónak.

Valószinüleg azért fulladhat és azért pöröghet ki mikor befogod a szívórészt mert van egy kis juk a hátulján és azt szokás beragasztani h ne tömődjön el mert tele megy kokszal a karburátor. nézd meg ezt erre céloztam : [link]

2013. aug. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nekem egyszer tüske vlt a fő fúvókába :)
2013. aug. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!