Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segítségre lenne szükségem...

Segítségre lenne szükségem lehetséges, hogy a karburátor beállítással lesz gond? Nem tudom?

Figyelt kérdés
A kortörténet a következő:alapjáraton a motorom leáll és szívató segítségével tudok vele közlekedni. Kitisztítottam a karburátort és kicseréltem a fúvókát 50-es ről 65-re a szívatót vissza tolhattam,de 35km/h és 45km/h között rángat a motorom,ha gázt húzok neki vagy ha vissza engedem akkor a rángás megszűnik.(benzinszűrőt cseréltem,tank kipufogó takarítás,tank szűrő tisztítás,gyertya hézagon is változtattam, szóval ezeket már megcsináltam)A motor szerelő elsőnek azt mondta,hogy gyújtótrafó csere, lehet ez a gond?(Még annyi hogy,ha a levegőcsavaron tekertem egy picit nem állt le a motor,de a gyertya lekormosodott, és a motor csak gyertya tisztítás után indult megint.Persze a rángatás az továbbra is megmaradt.
2011. márc. 10. 08:52
1 2
 1/14 anonim válasza:
23%
Nem tudom milyen típusú gépkocsiról van szó, de hasonló gondjaim voltak Golf-al Skoda-val, falcs levegőt szívott a karburátor.
2011. márc. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ez nem autó hanem motor. Mert annak lehet gázt húzni és annak van egy gyertyája.

Nem ártott volna egy tipus megadása mert így nehéz.

De én arra tippelek ez egy 2ütemű motor, és vissza kéne venni a keverékolajból.

Gyári fúvókákkal, levegőcsavar tökik be, majd 1.5 -2 csavarást ki.

2011. márc. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólást!Vissza tettem a gyári fúvókát,de még akkor is rángatott,habár lényegesen ritkábban a karburátorba csatlakozik a gázbovden,ott van egy lemezke ami csúszkál amikor húzom a gázt.Tulajdonképpen a rugó feszességén állítottam.Egyenlőre megszűnt a probléma.
2011. márc. 11. 07:59
 4/14 anonim ***** válasza:

Az a súbertű és azzal nem a rugó feszességén lehet állítani.

Légy szíves írd le, milyen típusú motor, mert így csak a sötétben tapogatózunk. Ha a levegő csavart befelé tekered, akkor dúsabb lesz a keverék, ha kifele, akkor szegényebb. Ha Simson, akkor szerezz bele 68-as vagy 72-es főfuvit és próbáld azzal. Vagy összecserélted az alapjárati fúvókát a főfúvókával.

2011. márc. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
a motor tip:jackson moped kd50-4 35ccm 0,4le 300w
2011. márc. 12. 20:11
 6/14 A kérdező kommentje:
egyszerű karburator,de nekem nehéz belőnöm itt lemez csúszkál a karburátorban ahogy húzgálom a gázkart,!
2011. márc. 12. 20:13
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem -e szabadult meg a lepke tengelye és össze-vissza ugrál.?
2011. márc. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Pontosan mire gondolsz? nekem egy kicsit kínai!
2011. márc. 13. 08:16
 9/14 anonim ***** válasza:
Próbáld meg amit leírtam, a levegő csavaron állíts, kifele, kb negyed fordulatonként, járó motornál persze.
2011. márc. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ahogyan elkezdtem kitekerni a csavart azonnal le állt a motor! (járó motornál ahogyan írtad)
2011. márc. 16. 07:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!