Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ilyenek a suzukisok?

Miért ilyenek a suzukisok?

Figyelt kérdés

Állandóan azt bizonygatják, hogy milyen jó autó.

Már annyira unalmas, hogy ha valaki kiír egy kérdést, hogy autót szeretne venni 200 000től 600 000ig a válaszok nagy része nyomja a suzukis süket dumát.

A Honda a Toyota a Mercedes-Benz meg sok más márka is van ilyen megbízható és a tulajaik mégse bizonygatják állandóan. Nagyon szánalmas.

Amúgy Suzukim(Ies stift) van de nem szoktam ilyen elfogultan ajánlani senkinek. Inkább lebeszélem róla mert hiába "legendásan" megbízató de ettől függetlenül nagyon messze áll az AUTÓtól.



2013. aug. 25. 15:26
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
90%
Miért kell állandóan ilyen Suzuki ellenes kérdést feltenni? Amúgy meg gondolkodj már el! Hol kap az ember 200-600ezer FT között NORMÁLIS állapotú Mercit? Bocsi, lehet kapni, de akkor még 2x annyit költ rá utána az ember, mint amennyiért vette. Máskülönben a legtöbb ilyen kevés pénzért autót vásárolni szándékozó ember, olcsó fenntartású, megbízható, keveset fogyasztó autót szeretne venni. Ezen kritériumoknak pedig leginkább a Suzuki felel meg. Na meg még az Opelok is (Astra, Corsa, Vectra). Szóval nézz körül jobban, nem csak Suzukit szoktak ám ajánlani!
2013. aug. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
88%

Szemtelenül olcsón fenntartható. Nem vagyok Suzukis, sőt, magamnak biztos nem vennék II-es (nem I-es, szerintem kevered, az kocka volt és még Japánban gyártották) Swiftet. S különben miért is állna távol az autótól? 4 kereke van, 1 kormánya, ülései, stb. Egy Ladához, Trabanthoz vagy Moszkvicshoz képest maga a megtestesült luxus, de a korabeli Fiesták, Favoritok, Unok, Twingók sem voltak semmivel jobbak. Egy hatalmas előnye van hozzájuk képest: Magyarországon gyártottak, anno a népek tömegesen bevásároltak belőle és most mindent fillérekért lehet venni hozzá.

Ha neked nem jön be, akkor szerintem olyan autót válaszottál, ami nem felel meg az igényeidnek, van ilyen, de ezért nem a Suzuki és a Suzuki tulajok a felelősek.

2013. aug. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
83%
Miért akar mindenki 200-600 között audit, bmwt, mercit és hajtják, hogy annak presztizse van?
2013. aug. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
73%

Miért van állandó írási kényszere a suzukifóbiás idegbetegeknek, akik ha csak meglátják a márkanevet, elkezdik beböfögni az adott kérdésre adott válaszok közé a saját ostobaságukat?


Teszik mindezt úgy, hogy többnyire még semmilyen saját kocsijuk nem volt.



Barátom, hány Suzukit láttál eddig út szélén lerohadva, füstölgő vagy gőzölgő motorházzal? Nem emlékszel? Lehet hogy nem is volt ilyen?

És hol vannak a sokat fikázott 1-es Swift kortársai? Mert azokból még látni szép számmal működő példányokat. Na jó, szentgotthárdi F-Astrából is akad még. De hol vannak az olasz és francia "menő" verdák? Ja, hogy már a fémbilit is kidobták, amit a beolvasztott roncsokból öntöttek... bocs.

2013. aug. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__472..


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__279..


És még sorolhatnám. Neked valami komplexusod lehet. Keress fel egy pszichiátert.

2013. aug. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
80%

Miért kell mindig lepontozgatni azokat, akik a Suzuki-t ajánlják?


Miért van az az érzésem mindig, amikor direkt Suzuki ellenes kommentet ír valaki, az azért van, mert neki még arra se telik?

2013. aug. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Ez az első "suzuki" ellenes kérdésem(ha nem hiszed akkor majd sajnállak ha ráérek)

Suzukiról a negatív sztereotípia részben a tulajok miatt alakult ki mert szánalmasan ajánlgatják és dicsőítik mint ha olyan nagy szám lenne pedig egy Trabant 100szor szerethetőbb autó mint egy stift. Jellegtelen, inger szegény külső-belső, rohad, kényelmetlen lemez autó.

A VW Golf-nak a Civic-nek 100szor nagyobb fan clubja van még sem ajánlgatják állandóan, hogy milyen jó autó(közeben pedig 5ször lekörözik a swiftet) Ami jó azt nem kell reklámozni mert tudja mindenki.

A swift fánok az ajánlásokkal, dicsőítéssel próbálják kompenzálni a suzukiról elterjedt negatív véleményt csak az a probléma, hogy még rontanak a helyzeten mert ez a állandó fényezés nagyon szánalmas.

A korabeli autók is "tudnak" ennyit sőt még néznek is ki valahogy és jobb érzés beléjük ülni meg ránézni.

Fiesta, civic, golf, polo, 205, corolla stb is létezik nem csak a swift.

4 éve látogatom rendszeresen ezt a topicot és állandóan a a suzukizás megy... nagyon unalmas.

Főleg, hogy sokan úgy mondják, hogy még nem is ültek benne csak hallották mástól, hogy ez milyen jó autó.

Én mint tulaj mondom azt, hogy akinek van 300 000 ft-ja az felejtse el mert fele annyira se jó mint ahogy azt sokan mondják.

2013. aug. 25. 18:03
 8/39 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nincs suzukim de érdekelne, hogyha nem gyorsulgatásokra akarnál venni egy autót 300 ezer forintért hanem hogy olcsó alkatrész árakkal, kis fogyasztással eljuss valahova, akkor te mit vennél? Golf és civic tipikus hülyegyerek autó, szanaszét hajtva, mitől is lenne jóvétel?
2013. aug. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

Na erről beszéltem. Ez a problémám a suzukisokkal. Ha valaki más típusú autót ajánl másnak akkor jönnek a kérések, hogy mért golfot pedig a suzuki megbízhatóbb, olcsóbb hozzá az alkatrész, kevesebbet fogyaszt, világból kivisz....

Ez már a rátukmálás a felső határa.

2013. aug. 25. 18:17
 10/39 anonim ***** válasza:
61%
Nem baj, hogy úgykezdtem a mondtatod, hogy nem vezetek suzukit?
2013. aug. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!