Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzukisok miért totyogtok...

Suzukisok miért totyogtok mint a tetvek?!

Figyelt kérdés

Minden Suzukis mint a tetű úgy indul el. A mellette sávban lévő teherautó gyorsabb nálatok, 50-es táblánál 45-tel totyorogtok úgy mentek mint a nyugdíjasok és kb 4 km kell amíg 0-50-re felgyorsítotok persze a mellettetek lévő sáv 10x gyorsabban halad de persze én szopom be mert nem a teherautó mögé álltam be hanem mögétek... Ez általánosságban a Suzukisok 90%-ára jellemző hogy totyogós nyugdíjas tempóban tetvészkedik az úton. A kis teljesítmény nem kifogás nekem sem Ferrarim van az én kocsim is csak 80 LE-s de akkor is. Normálisan indulok el nem tartok fel senkit és nem úgy megyek mint egy tetű. Nem ámokfutok nem erről van szó de miért kell totyogni? Ha már látok a pirosnál egy Suzukist akkor reflexből másik sávba állok és milyen jól teszem...

De amikor áll egy Suzuki a mellette lévő sávban meg 20-an nem állok be 21.-nek inkább bízom abban h elindul normálisan és be tudok előzni a másik sor elejére. De neeem nincs az a k*rva isten h elinduljon 1 km/h-val is gyorsabban ehelyett még lassabb is mint a mellette lévők. A másik sor már totál le is hagyott így mégiscsak be kell állnom annak a végére ha előrébb akarok jutni.

Ez naponta 15x fordul elő és mindig a Suzukis csinálja a lajhárkodást.

MIÉRT TOTYOGTOK SUZUKISOK??


2010. márc. 28. 04:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 A kérdező kommentje:
Jah és mielőtt valaki elkezdené h a "kemény" 17-18 éves majmok akik apuci 7-es BMW-jében feszengenek azok mennyire baleset veszélyesek stb stb. Azokról is megvan a véleményem. De soha nem ragadtam be a kis 80 LE-s kocsimmal BMW mögé mert igaz h mennek mint az állatok de épp ez a lényeg legalább mennek és nem tartanak fel.
2010. márc. 28. 04:38
 2/80 anonim válasza:
75%

Szerintem nem lehet ennyire általánosítani.Nekem ignisem van, mégse lajhárkodok.Normális lendületes tempóba szoktam menni, meg néha szeretem felpörgetni.

Amúgy azért lehet, mert sok öreg erre voksol, s hát te is tudod, hogy vezetnek.:)


21F

2010. márc. 28. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
66%

Igaz valóban minimum a 90 százalékukra.

A Suzukis általában az út közepén halad úgy, hogy véletlenül se tudd elhagyni, mégpedig ahol 110 van megengedve ott max. ötvenet fog menni markolva a kormányt haláltekintettel, kalapban. Vagy látja egy kilóméterről hogy jövök, ő kivár a mellékúton, s amikor már jó közel vagyok kifordul elém hirtelen úgy hogy alig tudok lassítani hogy neki ne rohanjak.

A Suzukisokat ezért is nagyon-nagyon messziről igyekszem elkerülni mert kiszámíthatatlanok.

2010. márc. 28. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
61%
Gyere állj mögém legközelebb.Suzukim van, de mire a mögöttem lévő kettesbe teszi, én már kb 100m-re vagyok tőle.
2010. márc. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is Ignisem van, egyszer állj mögém, és győzz utolérni. Ha én vagyok az első, akár 3, akár 4 sáv van, mindig én vagyok az első.

De a kalapos, halálfélelemmel teli tekintetű néniknek és bácsiknak tök mindegy, hogy milyen az autójuk, egy bömbiben is tötyögnének...

2010. márc. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:
79%
gyaaaa. mindjárt kiderül, hogy a szuszka igazi dragster gép. XD
2010. márc. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:
69%
Érdekes, akkor miért mindig CSAK a Szuzukisokkal ismétlődik a fentebb leírt trapasztalatom?
2010. márc. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
46%
Mert a Szutyka kasztnija papír vékonyságú és ha 50 fölé gyorsít beremeg az egész autó meg kiesik a váltóból pár fogaskerék...XD
2010. márc. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:
45%
gyors tempónál elszakad a kaszni
2010. márc. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 anonim válasza:
60%

Aha.. Ti sem karamboloztatok még Suzukival... Sok "kis" f@sz ... Álltunk már fejre Suzukival... Semmi baja nem lett. Mi is túléltük.

De álljatok be a sorba. Bégessetek... Kurv@ anyátokat. ;)


16/F

2010. márc. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!