Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ez nem ciki?

Szerintetek ez nem ciki?

Figyelt kérdés

Van 2 ismerősöm, akik néhány hét/hónap alatt összetörték az autójukat, és azóta ezzel dicsekszenek, hogy mekkora királyok voltak, mert ők 180-al mentek, és így meg úgy törték össze a kocsijukat, és hogy milyen kemények, mert megmentették rajta ezt meg azt.

Szerintem ez inkább ciki, már úgy értem, hogy amikor először hallottam ezeket, akkor nekem az jutott eszembe, hogy mekkora balfékek, nem pedig hogy mekkora kemények.


Szerintetek megmondjam nekik, hogy ezt a helyükben én inkább eltitkolnám?


2013. aug. 25. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ha ezzel vagiznak, akkor felesleges rájuk pazarolni a szót.
2013. aug. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Dörmögő ***** válasza:
75%
Fordított gondolkodás. Úgy akarják beállítani a felelőtlen bénázásukat mintha milyen király dolog lenne amit csináltak. A nyakamat rá hogy nem érett felelősségteljes felnőttekről van szó.
2013. aug. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nagyon nagy királyok fúúhúúú összetörték most + gyalogolnak tényleg nagy királyok inkább szánalmas f.kalapok , ha meg apucitól kaptak másikat akkor meg még szánalmasabbak mert azt is össze fogja törni, mert nem tudja értékeli az autót nem ő kereste meg az árát am mi volt valami 1000 éves bmw/audi ? mert tuti nem suzuki
2013. aug. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

23-25 évesek, de én is 23 vagyok, 1 éve van autóm, de még nem volt semmilyen balesetem sem (na jó, 1x nekitolattam egy oszlopnak)


Ők viszont totálkárra törték az autójukat, és 1x amikor találkoztam az egyikkel, és mondtam neki, hogy most értem haza elég messziről, akkor kérdezte, hogy milyen gyorsan szoktam menni, meg hogy ő milyen kemény, mert azt az utat ő 180-al vitte,


Én meg mondtam h közúton 100-nál gyorsabban nem megyek :)

2013. aug. 25. 16:59
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Éretlen gondolkodásúak. A totálkárral büszkélkedés pedig igen számalmas.

Én is emlegetem néha azt, amikor motorral felrepültem a levegőbe és sok métert csúsztunk, gurultunk, de büszke nem vagyok rá, sőt... Igaz, én 80-nal mentem... De szerintem nem ez az oka.


Mi abban a dicső, hogy forrófejű ifjoncok 180-nal tépnek ész nélkül, s az élet azt igazolja, hogy hülye ötlet volt? Érdekes a gondolkodásuk.

2013. aug. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
60%
akkor legyenek kemények ha másnak bajt okoznak akaratlanul az ilyen végett.
2013. aug. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
majd azzal dicsekedjen el ha lebénul...
2013. aug. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát max annyival dicsekedhetnek, hogy túlélték.
2013. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!