Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti, kik használtátok vagy...

Ti, kik használtátok vagy használjátok a jumbot?

Figyelt kérdés

szóval jövőhéten beruháznék egy jumbora..

(jumbo professional)

a kérdésem ,hogy akik ezt használták csak edzés után használják??,vagy mikor szoktátok még...tudom,ha máskor viszem be,akár cukorbetegséget is okoz...csak kíváncsiságból,ti mikor szoktátok és mennyi idő alatt mennyit hozott??

egyébként nemtudom,hogy jumbo rof.-t vegyek,vagy fehérjét dextrózzal...eléggé nehezen hízó vagyok...5 hónapja edzem és 3 kg,jött...most légyszi nem jöjjetek a kajálással...

rendben van,csak anyagi okokból nemtudom megengedni mintig a megfelelő kaját...így most a pénzemet tépkiegre fordítom,hátha lesz vmi eredmény...

Köszönöm a válaszokat!!

pont megy!


2013. máj. 9. 16:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírási hibákért!
2013. máj. 9. 16:06
 2/5 anonim ***** válasza:

Az ,hogy kinek mennyit hoz, az tényleg étrend kérdése, nem viccből szoktuk írni.:) Nem egy tápkieg fog csodákat tenni. És eleve naturálban max havi netto 1kg izom jöhet, az is csak az első évben. A többi zsír lesz. Tehát havi 1 kg lesz az izomnövekedésed, ha megvan a kellő tápanyag, edzés, genetika, regenerálódás.

Edzés után enném csak, max ha nem bírsz reggelre mást összedobni, akkor még talán reggel, de akkor jobb lenne protein + zabpehely.

2013. máj. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

tudom,hogy nem viccből.

egyébként szerintetek akkor,jumbó,vagy tejsavó protein??

és a jumbo p.-ban van elég fehérje,hogy edzés után elegendő legyen 71-kgra?

most ez hülyén hangzik...:D

demost,ha én kiszámolom ,35g fehérje kéne edzés után...amellett ami benne van ch,nem lesz túl sok?

2013. máj. 9. 18:42
 4/5 A kérdező kommentje:
vagy esetleg myomax hardcore?
2013. máj. 9. 19:13
 5/5 anonim ***** válasza:
A myomax az jobb, de ha nem vagy hízékony, akkor mehet jumbo.
2013. máj. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!