Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autó piaci ár felett...

Használt autó piaci ár felett eladható?

Figyelt kérdés

Van egy 2007-es TOYOTA AURIS 1.4D-m

Apám vette újonnan én 2 éve kaptam meg mindössze 14.000km.el most 41.000km van benne.

Csak bevásárlás és szomszédos városba való rokonlátogatásra volt használva, és évi egyszer a Balatonra mentünk vele.

Télen alig volt használva mindig fűtött garázsból indultunk. 1 kezemen meg tudom számolni hányszor kellet egyáltalán izzítani.

Mindig prémium gázolajat kapott márka szervizben szervizelt.

Patika tisztaságú abszolút karcmentes nemdohányzó autó.

Eladható piaci ár felett ?


2013. aug. 26. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:

"Használt autó piaci ár felett eladható?"

Nem.


Teljesen mindegy, hogy mi milyen. Lehet egy Trabant is patika, 100 000-nél többet nem fog érni, mert annyi pénzből messze jobb autót lehet kapni. Ez a világ az anyagiakról szól, nem a bizalomról.

2013. aug. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dörmögő ***** válasza:
100%
Nem sok esély van a piaci ár fölött túladni rajta. A helyedben megnézném a használtaut.hu-n hogy ebben a típusban a kitűnő állapotban lévőket mennyiért árulják, és kb annyiért próbálkoznék én is eladni.
2013. aug. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Az összes eladó használt autóba csak 7-8-9 ezer km megy évente annak ellenére, hogy dízel. Kizárólag bevásárlásra és rokonlátogatásra vannak használva, illetve pont évente Balatonra lemenéshez. Az összes garázsban volt tartva, márka szervizben szervizeltek és kizárólag prémium gázolajat kaptak! Ennyi patika tisztaságú autó között a tied elfog veszni! Javaslom az árát is úgy állítsd be, ahogy a többinek van! Esetleg még kicsit még lejjebb. Már persze ha eladni akarod, s nem csak árulni.

2013. aug. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Hallod jó gyakran járhatsz bevásárolni, ha 2 év alatt ennyit bele tudtál rakni - nem játszod kicsit túl ezt a "megkímélt autó" dumát? A 14.000 km, amivel te kaptad, tényleg nem sok, de amit Eurotax kidob rá, annál valószínűleg egy fityingel nem ér többet.
2013. aug. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!