Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dízel vagy Benzines Ignist...

Dízel vagy Benzines Ignist vegyek? 5 év körüli korúban gondolkozok.

Figyelt kérdés
2009. okt. 31. 04:00
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

A suzukit sztem hanyagold, inkább egy skoda vagy opel.

A skoda amúgy wolksvagenmotoros.

2009. okt. 31. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem benzines Ignisem van, tökéletesen elégedett vagyok vele. Kicsi a fogyasztása, annak ellenére, hogy elég doboz. Ha megtanulod jól vezetni, semmi gondod nem lesz vele. Kb. 4000-es fordulaton szeret pörögni a motor, onnantól repül. :)
2009. okt. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Használt autónál a benzinesnél kisebb a hiba lehetőség, meg hát a dieselt azért vették, mert sokat mennek, spórolni akarnak, a benzinesben általában kevesebb a kilométer,és a diesel nagyon nem díjazza a nem megfelelő bánásmódot, hamar tönkre lehet vágni.

A suzuki talán pont 5 éve kezdett el olajkályhával hajtani autókat, és talán még nem a legkifinomultabb technika van bennük.

Szerintem jobban járnál egy benzinessel

2009. okt. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

én is benzines párti vagyok.

csak hát fiatalként sokat autózok, és a dízel jobban megérné, nagyjából fele annyit eszik...



Ignis belsőtere tényleg akkora mint a Swifté???

2009. okt. 31. 10:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyobb. A csomagtartó mindenképpen, mert ha lehajtod a hátsó üléseket, akkor nagyon jól pakolható. Mi már szállítottunk benne bútort, autógumit...
2009. okt. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!