Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem lenne nagyképűség autóval...

Nem lenne nagyképűség autóval középiskolába járni?

Figyelt kérdés
2 autónk van, de csak az egyiket használjuk. Családi utazásokra vette apukám, de ugyanúgy maradtunk a szeretett, megszokott autónál. Nemrég lett meg a jogsim, és apukám születésnapomra felajánlotta, hogy megkaphatom ezt az kocsit, mivel megbizonyosodott róla, hogy biztonságosan vezetek. Tudom hogy volt már pár ilyen kérdés, de amiket olvastam, ott mind kisebb értékű kocsi volt, ez pedig egy kicsivel több mint 1 éves Opel Zafira, igen bő felszereltséggel. Ezért félek, hogy bent beszólogatnak, hogy nézdmáittagazdaggyerek'. Majdnem mindenkivel jóban vagyok mind az osztályból, mind az évfolyamból, de tele van pletykás, nagyképű emberrel a suli. Valamint a másik kérdésem az, hogy egy ilyen autóval nem fognak lenézni? Mert nem egy fiataloknak való autó.

2013. aug. 27. 19:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyképűség,én is azzal járok.Igaz egy Astra g-vel.

De ha ennyire zavar akkor cserélhetünk.:)

2013. aug. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
38%
Gondolom ha van jogsid akkor már 11. vagy 12. osztályba mész. Szerintem ilyen korú diákok már nem ennyire gyerekesek.:)
2013. aug. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Sinead ***** válasza:
Én is azzal fogok járni, ez 1 milliós Opel, aztán annyira nem érdekel hogy ki mit gondol. Majd azért figyelj oda, hogy ne a dohányzós részlegen parkolj vele, itt például szeretik elnyomni a csikkeket az autókon.
2013. aug. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem lenne az. Nálunk autóval is meg motorral is jártak.
2013. aug. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
#4. vok , am a kocsi, amivel mate-em járt, az régi kocsialkatrészekből lett összerakva ,csak először nem írtam oda, mert gondoltam, nem lényeg:)
2013. aug. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

#2: Sajnos még mindig vannak köztünk nagyon gyerekes és irigy emberek.:S

#3 A belső udvaron csak a jó tanulók állhatnak. Én is állhatok bent, de sajnos pont a tesiterem meg a dohányzóplacc közelében van ez a parkoló, szóval szinte rosszabb mintha az iskola előtti nagy parkolóplaccon állnál meg. Szeretik rugdosni, kulccsal meg csavarhúzóval húzkodni a jobb kocsikat, volt aminek a lámpabúráján nyomták el a csikket. Bár ez régebben volt, mostmár kamerával figyelik, kb. 1 éve nem volt ilyen eset. Azért féltem a kocsit, szóval nem tudom, hogy hol lenne jobb megállni.:)

2013. aug. 27. 20:11
 7/16 anonim ***** válasza:

szerintem is járjál kocsival és ne érdekeljen ,hogy ki mit gondol csak arra vigyázz, hogy ne szokjanak rád , itt gondolok arra ,hogy jaj vigyél el idáig + itt dobj ki meg reggel találkozzunk már, mert annak csak az lesz a vége ,hogy te vagy a k*csög + mit tudom én mi

én is amikor középiskolába jártam kocsival akkor volt 4 ember itt a közelbe akik útba estek és azokat felszedtem reggel

2013. aug. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Állj meg valahol az iskola közelében,tehát ne annak a parkolójába hanem mondjuk városba? valahol.
2013. aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

+ délután is elvittem őket azt kb 2 hét után mondtam ,hogy akkor már be is szállhatnak a benzinbe ,na akkor már én voltam a köcsög mert úgy is arra megyek mé kérek pénzt hát mondom akkor jártok gyalog nem kötelező velem jönni szóval ezekkel vigyázz

aztán összehaverkodtak egy másik gyerekkel aki ingyen elvitte őket egy darabig mondták utána, hogy jaj látod ő elvisz + nem kér pénzt hát mondom ez van


( bocs hamar ment el az üzenet itt a vége :D )

2013. aug. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem nagyképűség főleg ha messzebbről jársz be vagy drága a bérlet vagy ilyesmi. Csak tényleg arra figyelj hogy ne pont szem előtt állj meg hanem pl. pár utcával arrébb és onnan menj. Akkor talán még úgy is fog tűnni hogy busszal mentél.
2013. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!