Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok az Audi Q7-ről...

Mit gondoltok az Audi Q7-ről és a hasonló gépszörnyekről?

Figyelt kérdés
Számomra a tökéletes autó. Terepjáró, sport és luxusautó + egyterű egyben, ráadásul szerintem a 3,0 tdi fogyasztása sem rossz a méretéhez képest. Most egy E290-es Mercim van, de egyszer szeretnék egy ilyet vagy hasonlót. Nemtom miért de nagyon bejön. Valahogy a Merci után már félek a kisebb autókban. Múltkor is szinte halálfélelmem volt mikor egy ismerős Suzuki-val hozott. Betegesen vonzódom a nagy dög autókhoz :) lehet nem vagyok normális, de amióta "belekóstoltam" ebbe a világba mindig a nagyobb, erősebb autók mozgatnak meg, pedig a magyar utakat nem igazán ezeknek találták ki. Bár lehet hogy az az oka, hogy évekig kis kompakt autókkal jártam és nem igazán szerettem őket, ráadásul valamelyikbe szervó sem volt.
2013. aug. 28. 01:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Várj, kevered a dolgokat. A kérdésben terepjáróról volt szó. A SUV az nem terepjáró. Ez a "Sport Utility Vehicle" rövidítése, ami kb annyit jelent, hogy szabadidő autó. Terepjárósan néz ki, de nem terepre való.

A G osztályú Mercivel ne hasonlítsd össze, mert az igazi terepjáró, nem pedig annak kinéző szabadidő autó. Az hagyományosan így néz ki, gyakorlatilag a gyártás kezdete óta alig változott a külseje.

A GL-t viszont lehet a Q7-es alternatívájának említeni, az is SUV.

2013. aug. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ja igen, a G Mercit ne emlitsük, annak nem sok ellenfele van terepen.
2013. aug. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Tudom a különbséget, nem keverem a SUV-ot a terepjáróval, úgy akartam mondani hogy a Q7 szerintem egy picit jobb a többi SUV-nál. Ahogy itt már valaki említette a TEK-et, azok sem sz@rral gurigáznak. Ha a Q7 terepjáró képességei gyengék lennének, nem hiszem hogy azokat állították volna rendszerbe. Biztosan számít az elrettentés is, mert hát Lada Nivával kiröhögnék őket. Abban egyetérthetünk hogy a G Merci az egyik legjobb terepes, de a frissített változatai ugyanúgy beillenek luxusautónak és sportautónak is (AMG változatok). Csak nekem nem igazán jön be a formája, a GAZ terepjárókéra emlékeztet az ajtaja, meg kicsit olyan fura az egész. A GL nagyon tetszik, de úgy hallottam nem igazán jók a manőverezhetőségi képességei.
2013. aug. 30. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!