Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek normális az...

Szerintetek normális az oktatóm? B kategória.

Figyelt kérdés
Az első forgalmi vizsgán megbuktam, azóta plusz órákat vezetek, amikor megbuktam és közölte, hogy mennyit kéne óránként fizetnem, akkor mondtam, hogy majd megbeszélem szüleimmel, mert tőlük függök anyagilag már. Erre azt mondta, hogy őt ez nem érdekli. Tegnap is vezettem, amikor úgy beszólt, hogy azt mondta, hogy nem vagyok felelősségteljes a vezetéshez és csak karácsonyra lesz jogosítványom.
2013. aug. 29. 07:55
1 2
 1/13 anonim válasza:
Lehet bármikor váltani oktatót! Mikor elkezdted tanulni vele a vezetést, közlekedést, nem vette észre, hogy nem vagy felelősségteljes a vezetésre, csak most? Ha váltasz oktatót, számolni kell az olyasmikkel, hogy az még nem ismer téged, s te sem őt. Nem könnyű helyzet, de a pénzedért azzal tanulsz, akivel neked jó!
2013. aug. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Az en oktatom is ilyen volt, egyfolytaban b@$ztatott, csunyan beszelt velem, en is plusz orakat vettem. Ha jo kedve volt kedves volt, ha rossz mindenert ordibalt, allandoan belenyult a kormanyba, de én AKKORSEM. leptek le bár utaltam mint a sz#rt!Levizsgaztam, de mondanom sem kell h nem neki koszonhetoen, bar a fene tudja, mert mindenki azt mondja ferfiakat megszegyenito modon vezetek. Szal lehet vmilyen szinten meg a hasznodra is valhat h egy p@raszt!
2013. aug. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
Az en oktatom is ilyen volt, egyfolytaban b@$ztatott, csunyan beszelt velem, en is plusz orakat vettem. Ha jo kedve volt kedves volt, ha rossz mindenert ordibalt, allandoan belenyult a kormanyba, de én AKKORSEM. leptek le bár utaltam mint a sz#rt!Levizsgaztam, de mondanom sem kell h nem neki koszonhetoen, bar a fene tudja, mert mindenki azt mondja ferfiakat megszegyenito modon vezetek. Szal lehet vmilyen szinten meg a hasznodra is valhat h egy p@raszt! 27/L
2013. aug. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
NEmtom mie kuldte el ketszer :/
2013. aug. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Álljon már meg a menet. Az oktató pénzt kap azért, hogy megtanítson vezetni. Nem szívességet tesz, ez a munkája. Te fizetsz. (Ebből a szempontból mellékes, hogy a szüleid viselik a költségeket).

Jó, én sem voltam '93 -ban kis tacskóként ennyire magabiztos, de próbálj meg a sarkadra állni. Nem kell veszekedni, de csöndesen határozottan kijelenteni: kikérem magamnak, hogy a pénzemért megjegyzéseket tegyen. Ha nem tud megtanítani, másik oktatóhoz/iskolához fordulok.

Ne hagyd, hogy rengeteg órát vetessen, úgy sem ott tanul meg senki vezetni, ahhoz évek kellenek, 300 óra is kevés lenne, nem 30. Ha máshogy nem megy "okosban" el kell intézni a vizsgát, s aztán - már a meglévő jogsival - egy türelmes rokonnal gyakorolni. Sok ismerősöm járt úgy - főleg lányok, hölgyek - hogy vették tucatszám a plusz órákat, teljesen elveszett az önbizalmuk, csomószor buktak, elköltöttek egy rakat pénzt, s a fenti megoldáshoz folyamodtak később.

2013. aug. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Dörmögő ***** válasza:

Hogy normális-e az oktatód azt ebből a kérdésből nem fogjuk tudni. Lehet tényleg szarul vezetsz, és enyhe túlzással tényleg karácsonyra lesz jogsid. Ebben az esetben lehet normális is az oktató. Látott ő már pár vezetőt, nagyjából tudja hogy ki áll készen a vizsgára.

Abban az esetben nem normális hogyha jól vezetsz, és ez mellett mondta amit mondott. Dehát ugyebár tudjuk hogy a vizsgán megbuktál, lehet hogy az izguláson kívül vannak még hiányosságok.

Annyit hozzátennék hogy hallottam már pár bunkó oktatótól, azok tényleg bunkók voltak, és ha a te oktatód csak a karácsonyi témát emlegette akkor az még nem a világ vége. Annyit megkérdezhetek hogy mennyibe került eddig 1 óra vezetés, és mennyi lenne a pótóra díja? Mikor én tanultam akkor négyszemközt megpróbáltam alkudni a rendes órák árából, de felvilágosított az oktató hogy a 30 óra árából nem tud engedni, mert az kötelező, viszont ha pótórát kell vennem az már mehet olcsóbban feketén.

2013. aug. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

3200 a pótóra

eddig én fizettem a jogosítványt, mert volt spórolt pénzem, szüleim nyugdíjasok és nembírják a nyugdíjból fedezni a költségeket

2013. aug. 29. 09:24
 8/13 A kérdező kommentje:
különben vezettem már apám mellett is, anyám mellett is, tesóm mellett is (tesóm jobban vezet, ugyanis ő kint él Spanyolországban) és mind azt mondta, sőt az oktató is, hogy jól vezetek
2013. aug. 29. 09:25
 9/13 Dörmögő ***** válasza:
35%
Próbáld meg megoldani a pótórát feketén. Lehet hogy tudsz spórolni óránként egy ezrest.
2013. aug. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Én iszonyat rosszul vezetek, ezt mindenki tudja is, én is, még is az én oktatóm már a végén mindig azt mondogatta, hogy lesz jogsim, lett is, persze nem egy megváltás inkább egy átok. Pedig ez az oktató se épp a türelméről híres, rengeteget kiabált velem, de vezetni azt vmennyire megtanított.
2013. aug. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!